banner851

banner614

OCAKLAR MARKET YENİ ŞUBESİNİ AÇTI…

banner619

Düzce’nin yerel marketler zinciri Ocaklar Market yeni mağazasını Koçyazı Mahallesi Bağlantı Yolu Üzeri Muhsin Yazıcı Oğlu Caddesi üzerinde açtı. Açılışa Düzce protokolü başta olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı.

banner846
Ekonomi 24.07.2020, 20:37
5918
OCAKLAR MARKET YENİ ŞUBESİNİ AÇTI…
banner844

Düzce’nin yerel yüzü Ocaklar Marketler Zincir Mağazası, yatırımlarını sürdürüyor. Kalite ve ucuzluğu Düzce halkı ile buluşturan Ocaklar Marketler Zinciri, yeni şubesini Koçyazı Mahallesi Bağlantı Yolu Üzeri Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde açtı.

Açılış törenine Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, AK Parti Yönetin Kurulu Üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, TSO Yönetimi ve çok sayıda iş insanı katıldı.

Açılış töreninde AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Marketler zinciri yöneticileri ve çalışanlarına başarılar diledi.

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ise, her zaman Düzce’nin yerel firmalarını desteklediklerini ifade ederek, “Düzce’de Düzce’ye yatırım yapan Ocaklar Market Zinciri yönetici ve çalışanlarını en kalbi duygularla tebrik ediyorum” diye konuştu.  

Yorumlar (19)
Z kuşağı 12 ay önce
Alayınız şakşakçısınız işe yarar bir isim yok orada vah memleketin haline ama siyasi sonunuz yaklaştı gençlik size ülke yönetmeyi beledye yönetmeyi öğretecek... Bekleyin..
Baki öztür 12 ay önce
Hayırlı olsun bol kazanlar
yorum 12 ay önce
vaybe bakanlıktan bakkal açmaya giden yol.
hamza 12 ay önce
super tespit
AZMİMİLLİLİ 12 ay önce
KARA MURAT VE EKREM OCAK A TEBRİKLER VALLAHA HELAL OLSUN
CJ DİKKAT 12 ay önce
Groove street e de istiyoruz
ESNAF 12 ay önce
BOŞ İŞLERİN ADAMI BUNLAR
Oktay 12 ay önce
Belediye başkanı market açmaz şaka gibi
Radyocu35 12 ay önce
Ne ucuz şimdi git yine kazık diğer marketlerden ne gibi bir farkı olabilir ki ayrıca Faruk özlü duzceyide savaş alanına cevirdin icraatlarını görelim artık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
kapalı