banner851

banner614

ÖDEME GÜNÜNÜ KENDİLERİ BELİRLEYECEK

SEDAŞ’ın (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce İllerindeki emekliler, malul şehit-gazi, dul ve yetim ailelerine, muhtaçlık ve sakatlık maaşları alan müşterileri için elektrik faturalarında son ödeme gününü kendilerinin belirleyebilmelerine imkan sağlıyor.

banner619
Ekonomi 20.11.2012, 10:32
238
ÖDEME GÜNÜNÜ KENDİLERİ BELİRLEYECEK

SEDAŞ(Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) emekli derneklerine yazılı bildirimde bulunarak elektrik faturalarında son ödeme gününü belirleme imkanı sunacaklarını bildirdi. SEDAŞ emekli derneklerine gönderdiği yazılarda ve yapılan ziyaretlerde diğer elektrik dağıtım şirketlerine örnek olabilecek uygulaması hakkında bilgi verdi.
 1,5 Milyon abonesi bulunan SEDAŞ ilk aşamada emeklilere tanıdığı faturada son ödeme gününü belirleme imkanını genişleterek, malul şehit-gazi, dul ve yetim ailelerine, muhtaçlık ve sakatlık maaşı alanlara da, elektrik faturasının son ödeme günlerini ay içindeki bir tarih olarak belirlemelerine imkanı sunacak.
SEDAŞ son ödeme gününü belirleme imkanını uygulayacağı müşterilerinin, abone kaydının kendi adına olması ve borcunun bulunmaması yanında, son faturaları ile birlikte, bağlı oldukları SEDAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezlerine şahsi başvuruda bulunmaları gerekiyor.

banner844
Yorumlar (0)