banner851

banner614

ÖZTÜRK: "İSRAİL’İN YAPTIĞI ŞİDDETE SESSİZ KALMIYORUZ”

Düzce Ziraat Odası, İsrail’in Mescid-i Aksa’da Müslümanlara uyguladığı şiddete, İsrail’den gelen fide ve tohumları yerlere saçarak tepki gösterdi. Ziraat Odası, aynı zamanda İsrail menşeili tohum ve fideleri satmama kararı aldı.

banner619
Ekonomi 12.05.2021, 15:30 12.05.2021, 18:18
1825

Mescid-i Aksa’da Müslümanlara karşı orantısız güç uygulayan İsrail’e tepkiler gelmeye devam ediyor. İsrail’in uyguladığı şiddeti protesto eden Düzce Ziraat Odası, dünyanın en büyük tohum ve fide üreticisi olan İsrail tohumlarını satmama kararı aldı.

İsrail'in şiddetinin desteklenmemesi gerektiğini kaydeden Düzce Ziraat Odası Başkanı Ramazan Öztürk, "İsrail’in yaptığı şiddete sessiz kalmıyoruz, sessizde kalmayacağız" diyerek ellerinde bulunan fide ve tohumları yerlere saçtı.

Oda yönetimi olarak yeni bir karar aldıklarını ifade eden Öztürk, "İsrail’in Müslümanlara her Ramazan ayında uygulamış olduğu şiddete isyansız kalmamak mümkün değil. Bir Türk olarak, bir Müslüman olarak bu şiddete sessiz kalmıyorum. Bütün Türkiye Cumhuriyetindeki insanların yaşadığı gibi bizde bu duruma isyan ediyoruz. Bundan sonra hiçbir İsrail kökenli ne fideyi ne de tohumunu Düzce Ziraat Odası olarak satmayacağız ve de sattırmayacağız" dedi. (İHA)

banner844
Yorumlar (19)
Kenan 5 ay önce
İsrail tohumlarını normalde de satmamaniz gerekiyor ama bi kaç güne satmaya devam edersinizz
Gökhan 5 ay önce
Bu adam nasıl ziraat odası başkanı olabilir arkadaşlar, kimler hangi zekayla hangi akılla nerelerde görev alıyor ya. Bu imkansız olmalı, biri şaka desin. Adam başkan ya, ziraat odası başkanı hahaahha
Aa 5 ay önce
Sadece tohuml olmaz. Iscar, Iscut ürünlerini de sınırdan sokmayalım.
AKılSIZ 5 ay önce
Şovu kes ülkeyi katarlılara satıyorlar ona da yapsana şovunu
Serkan 5 ay önce
Düzce Ziraat Odası Başkanı Ramazan Öztürk İsrail'den gelen tohum ve fideleri yere saçarak tepki gösterdi "Bundan sonra satmayacağız"
Biri şuna söylesin 08.11.2006 tarih 5553 sayılı resmi gazete yerli tohum satışı yasaklandı ve 5 yıla kadar hapis cezası var!
nsm 5 ay önce
ama israilin tohumu kullanacaksin deyip yerli tohumu yasalayanlara hülloooog cekiyordunuz ve unutmadik. akliniz yeni mi basiniza geldi?
Onur 5 ay önce
Aksam eve giderken iki pide birde cola almamis mi yani
Düzceli 5 ay önce
Max. koyun zekası arkadaşlar. Gerizekalı o tohumun parasını verip almışsın bile. Bundan önce de kola dökenler vardı onlar da bunlarla aynı kafadalar. Cahillik başa bela.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın