banner851

banner955

POMPAYA ZAM GELDİ

Benzinin litre fiyatına gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 15 kuruş zam yapıldı.

Ekonomi 20.03.2018, 09:00 21.03.2018, 09:15
1734
POMPAYA ZAM GELDİ
banner1032

Benzin fiyatlarına zam geldi.

Gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzin litresine 15 kuruş zam yapıldı. Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösteriyor.

Öte yandan benzinin litre fiyatına en son 28 Şubat'ta 11 kuruş zam yapılmıştı.

Yorumlar (15)
Yorumsuz.. 5 yıl önce
Bence haftayada zam gelir o yüzden 15 değil 30 kuruş yapın zammı ve hiç olmazsa bu kadar tepki almayın derim. Sayın yönetenler lütfen sesimizi kulak verin ve her hafta zammı bırakın bir sefer yapın tam yapın olsun bitsin.
g.m.k.a 5 yıl önce
senin gibiler yüzünden sabır çekiyoruz.nasıl bir beyine sahipsin arkadaş
Özel sektörün cilvesi 5 yıl önce
Üretimini kendin yapmadığın malın fiyatını sen belirleyemezsin !!.. Bu kadar basit. Tüpraş' ı Koç a Satanlar utansın, utanacak haysiyetleri varsa !!!
Cahil cüheyla 5 yıl önce
Sen kamera şakası falan olmalısın. Petrolün fiyatının tüpraş tarafından belirlendiğini sanıyorsan şaka olmalısın. Hadi diyelim Tüpraş belirliyor, %50 si vergi olan petrol ürünlerinde seni rahatsız eden sadece Tüpraş mı? Yazık sana. Oksijeni boşuna tüketen şahıslardan biri daha!
g.m.k.a 5 yıl önce
tüpraş'ı satanlar kimlerdi. ve kocaman kocaman kahkahalar atıyorum şimdi
Pompacı Cafer 5 yıl önce
Sürekli pompa makinalarına fiyat değişiklik ayarı yaptırmaktan yorulduk. Her değiştirmede 250 TL ödüyoruz, Az biraz karımız var onuda ayarcılara veriyoruz. Nasıl olsa kimsenin sesi çıktığı yok, yap litresini 10 TL hepimiz rahatlayalım.
2018 jipe biner ama 5 yıl önce
2002 öncesi mobilet alamayanlar hükümetin ekonomik başarıları sayesinde lüx araçlara biner hale gelmiş,3 kuruş zamda ciyaklıyorsa nankörlüktür.size bir gecede 23 bankanın boşaltıldığı,ekmek,yağ,benzinin olmadığı hükümetler lazım.
apo cuğa 5 yıl önce
jipe de otomobilede binip halaa üç kuruş zamma sızlanıyorsan köprüleride yollarıda sen alda...keşke boludağını delemeyen hükümetler zamanında kalsaydın.küf bağlasaydın.sana onlar layık.yuvarlanıp giderdin ferrarinle.
Apo 5 yıl önce
Jipe otomobile binmeyeceksem köprüleri duble yol!arı alda.....
akpli 5 yıl önce
Ya hemen sandığa saldiririyorsunuz biraz düşünün
reisçi izzet 5 yıl önce
birazdan akpartiye sallayacaklara not: bizim herşeyden haberimiz var. kılıçdaroğlunun tanıdığı petrolcüler yükseltiyor benzin parasını. gidin kendi başkanınıza söyleyin
MKA 5 yıl önce
Senin gibi salakları görünce halime şükrediyorum
Ertan demir 5 yıl önce
Özlemiştim valla kaç gündür zam yoktu uykularım kaçıyordu yaşasın zam zam zam zam süler yönetim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
parçalı bulutlu