banner851

banner614

“TAHLİYE DAVASI AÇILDI, AMA MARKET OLMAYACAK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Tarım Kredi Kooperatiflerini çoğaltacağız” açıklaması gözleri kooperatifin Düzce’deki mülklerine çevirdi. Öncü Haber’de yayımlanan Düzce’de 3 marketi bulunan kooperatifin 4. şubesini kiracılardan yana ‘sorunlu’ bir sürecin hakim olduğu kafeterya olarak hizmet veren alanda açılacağı yönündeki haber ile ilgili Tarım Kredi Kooperatifinden açıklama geldi. Kooperatif tarafından yapılan açıklamada, taşınmaz mülk için tahliye davasının açıldığı, ancak burasının market olmayacağı bildirildi.

banner619
Ekonomi 11.10.2021, 18:27
5136
“TAHLİYE DAVASI AÇILDI, AMA MARKET OLMAYACAK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifleri'ne ilişkin, "Süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var. Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar yapılması talimatını verdik. Süratle çoğaltacağız." açıklaması gıdadaki fahiş fiyattan bunalan vatandaşların yüreklerine su serpmişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu açıklamasının ardından, gözleri Tarım Kredi Kooperatifinin Düzce’de bulunan mülklere çevrilmişti. Mülkiyeti Tarım Kredi Kooperatifine ait olan Spor Sokakta bulunan ve kiracılar arasında anlaşmazlığın yaşandığı kafeteryanın market olacağı yönünde, Öncü Haber’de yayımlanan haberin ardından, Tarım Kredi Kooperatifi açıklama yaptı. Açıklamada, kooperatife ait taşınmaz ile ilgili tahliye davasının açıldığı bilgisine yer verilerek, bu alana market yapılmayacağı kaydedildi.  

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tarım Kredi Kooperatiflerinin sayılarının arttıracaklarına dair talimat verildiğini açıklamasından sonra Düzce’deki 4. Şube olarak, kooperatife ait Spor Sokak’ta bulunan ve halihazırdaki kiracıların anlaşmazlık yaşadığı gayrimenkulün markete dönüştürülmek üzere, boşaltılacağı belirtilmiştir. Söz konusu gayrimenkuldeki taşınmazda bulunan kiracılar hakkında tahliye sürecinin başka nedenlere dayandığı ve konunun mahkeme aşamasında olduğu hususları, kamuoyunun bilgisine sunulur.”

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (8)
vatandaş 2 hafta önce
muhallebiçi çayı 7 tl ye satıyo kapatsınlar bencede
Yazılımcı 2 hafta önce
Öncü şu web sitesini tasarlayan yazılımcına söyle siteye ilk girildiğinde tam yorum taparken sitede kendini yeniliyor, tüm yorum siliniyor. düzeltisin.
Düzcelii 2 hafta önce
Kooperatif marketten de normal bilindik marketten de alışveriş yaptım. aynı 10 kalem üründe toplam kazancım 3 tl oldu bumu daha uygunluk
Cevap 2 hafta önce
Filmin sonu iyi olmadı
Düz 2 hafta önce
Duzce belediyesi yavas yavas her yere cokuo muncu park golet 1 burasi 2 baska restorant varmi gitcek
Kent Marbo 2 hafta önce
Muhallebici vardı la en son orada :(
YAVUZ0881 2 hafta önce
Bu cehape bu ülkeyi yönettiği sürece bu ülkenin batması yakındır hele hele kılıçdaroğlu bu ülkeyi yönettiği sürece bu iflah olmaz
Düzceli 2 hafta önce
Kooperatif marketlerindeki fiyatların, mevcut discount marketlerdeki fiyatlardan pahalı olduğu gerçeğini yazın. Kimsenin yüreğine su serpemez bu fiyatlar, bu ekonomi…