banner851

banner955

ÜST ÜSTE İNDİRİM GELMİŞTİ, İBRE TERSİNE DÖNDÜ

Son 3 günde akaryakıta üst üste gelen indirimlerin ardından brent petrol fiyatında yaşanan artış nedeniyle ibre tersine döndü. Dün geceden geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına 1 lira 96 kuruş zam geldi.

Ekonomi 19.03.2022, 10:29
2808
ÜST ÜSTE İNDİRİM GELMİŞTİ, İBRE TERSİNE DÖNDÜ

Uluslararası petrol piyasalarında yaşanana artışına ardından günbegün zam haberlerinin geldiği benzin 21, motorin ise 23 liraya merdiven dayamıştı.

Brent petrolün varil fiyatının 100 doların altına gerilemesiyle 3 kez indirime gidilen benzin ve motorinde fiyatlarında,  petroldeki artışın ardından ibre yeniden tersine döndü.

Motorine bu kez zam yapıldı. Gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına 1 lira 96 kuruş zam gelirken fiyatı yeniden 20 liranı üzerine çıktı.

Zamlı tarifenin geçerli olmasının ardından Düzce’de motorinin litresi 20 lira 67 kuruştan satılmaya başlandı.

Yorumlar (4)
Halk.. 7 ay önce
Ne kadarda secimle oynasaniz ne akepli koyunlara nede mhpli k..lere tahammulumiz yok..Iyice halki bezdirdiniz bizde sizi bezdirecez.Ne bajcelinin konustugundan haberi var nede agasinin..Gidin aerik.sizi gordukce kanal degisririyoz..tahammilumuz yok size..
Arar 7 ay önce
Ağzımı bozmamak için kendimi zor tutuyorum
Fahri bedi 7 ay önce
Durmak yok zamlara devammmmm
Madur 7 ay önce
Yakında seçim olacak sandığın başına gittiği zaman insanlar bu olanları iyi hatırlasın ki milletler dalga geçmenin bedelini görsün ve tatsın
22
açık