BAKAN ÖZHASEKİ: KİMSENİN HUKUK DIŞI İŞ YAPMASINA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ BAKAN ÖZHASEKİ: KİMSENİN HUKUK DIŞI İŞ YAPMASINA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

Tüm dünyada ve Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de kutlanan “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” dolayısıyla Düzce Valisi Selçuk Aslan bir mesaj yayımladı.

V A L İ İ İ İ İ

Vali Aslan yayımladığı mesajında, “1 Mayıs; tüm dünyada, emekçiler tarafından birlik ve dayanışma günü olarak kutlanmaktadır.

  Ülkemizin kalkınmasında ve istikrar içerisinde büyümesinde emekçilerin alın terleri asla yadsınamaz. Bizler; millet olarak işçinin, emekçinin hakkını alın teri kurumadan vermenin hassasiyetine haiz bir kültürün mensuplarıyız.

Vali Mesaj-1

 Hangi sektörde olursa olsun çalışanlarımız, ülkemizin müreffeh yarınlarında elde edilen ekonomik gücün gerçek sahipleri olacaktır. Emekçilerimizin sanayi, tarım, hizmet ve diğer sektörlerde sağladığı büyüme ve kalkınma, toplumsal refahın artışına ve uluslararası alanda ülkemizin güçlenmesine katkı sağlamaktadır.

Bu vesileyle “emek, en büyük değerdir” diyerek, emekçi şehri olan ilimiz ekonomisini şekillendiren, birlik ve dayanışma içinde değer üreterek huzurlu çalışma hayatına katkıları için bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyor, işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” İfadelerine yer verdi.