Özel gereksinimli bireylerin yaşadıkları sorunlara dikkat çekmek amacıyla, Birleşmiş Milletler tarafından kabul edilen ve 1992 yılından bu yana her yıl 3 Aralık’ta kutlanan ‘Dünya Engelliler Günü’ nedeniyle tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de çeşitli etkinlikler düzenlendi.

GAbzlbmW8AAVKIv (1)

Düzce Valisi Selçuk Aslan’da Düzce Belediyesi tarafından 2017 yılında hizmete açılan ve özel gereksinimli bireylerin ekonomik yönden sosyal hayata bağlanmaları için istihdam edildiği Kusursuz Kafeye ziyaret düzenledi. Kafede çalışan özel gereksinimli bireyler ile bir araya gelen Vali Aslan, engelli bireyle unutulmaz bir gün yaşadı.

“BERAT” KANDİLİNİN FAZİLETLERİ NELERDİR? “BERAT” KANDİLİNİN FAZİLETLERİ NELERDİR?

GAbznZhWIAAXDKa

Engelli bireylerle keyif dolu bir sohbet gerçekleştiren Vali Aslan, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen özel gereksinimli bireylerin bu isteklerini geri çevirmedi.

GAbzrYBWcAAunNQ

Programın sonunda Vali Aslan Kusursuz Kafe yönetimine, özel gereksinimli bireylere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Programda Vali Aslan’a İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kılıç, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ve AK Parti Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Ay da eşlik etti.

HABER: Savaş ARI