ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi’nde bu sene 12.’si düzenlenen YÖREX fuarında, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinesinde Düzce’den yoğun bir katılım gerçekleştirildi. İlgi gören stantlar, Düzce’nin tanıtılmasına büyük katkı sağladı.

“Antalya'da oluşturdukları Düzce algısı Düzce coşkusu için gönülden tebrik ediyoruz”

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, bu başarıyı kendisinin hazırlayıp sunduğu Yorumluyorum programında masaya yatırdı.  “Makamlardan almayan, makamlara veren, makamlara güç katan vizyonların hayata geçmesi lazım.” ifadelerini kullanan Ünsal şunları söyledi:

MEHMET NAZIM PAZVANT - Kopya

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan BIYIK - Kopya - Kopya - Kopya

“Akçakoca Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nazım Pazvant’ı, Düzce Ticaret Odası Başkanı Erdoğan Bıyık’ı, belediye başkanlarımızı, Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini ve Akçakoca'daki Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini Antalya'da oluşturdukları Düzce algısı Düzce coşkusu için gönülden tebrik ediyoruz. Memlekete adına bir şeyler yapmaya gönül veren insanlar lazım. Makamlardan almayan, makamlara veren, makamlara güç katan vizyonların hayata geçmesi lazım.

295819503_5315978805145000_3138078626340644588_n - Kopya - Kopya - Kopya

Özellikle Erdoğan Bıyık ve ekibini yani bu işe gönül veren insanları, Kültür Turizm İl Müdürü’nü ve Düzce Belediyesi ayrıca orada bir Beltur olarak bir stant açtı. Gönülden tebrik ediyorum. Düzce’ye ayrı bir renk kattınız ve işin başından beri sahada olan ve orada da güce güç katan Vali Selçuk Aslan’a da ayrıca teşekkür ediyoruz.”