Düzce’nin 5 yıllık geleceğini sağlam temeller üzerinde inşa etmeye talip olan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, seçim çalışmaları kapsamında geride kalan hafta sonunu dolu dolu geçirdi.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 14.28.03

HAMSİ FESTİVALİ’NE KATILDI

“AK PARTİ’NİN İTİRAZI İTTİFAKA ZARAR VERDİ” “AK PARTİ’NİN İTİRAZI İTTİFAKA ZARAR VERDİ”

Gümüşova Belediye Başkan Adayı Ercan Çakır tarafından ilçede düzenlenen Hamsi Festivali’ne katılan Aday Eser, İl Başkanı İlhami Caboğlu ile birlikte ilçe halkına bizzat kendi elleriyle ekmek arası ızgara hamsi dağıttı.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 14.28.06 (1)

MELENSU PARK’TA VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞTI

Ardından Düzceliler’in uğrak noktalarından olan Melensu Park’ta güneşli havanın keyfini çıkaran vatandaşlarla sohbet eden Eser, 31 Mart’ta büyüyen ve gelişen Düzce için destek istedi.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 14.28.12

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Yeni haftada da seçim gezilerinde ivmeyi düşürmeyen Başkan Adayı Yılmaz Eser, son olarak SS. Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Bağımlılıkla Mücadele Yardımlaşma, Arama ve Kurtarma Derneği (BAMYAD) ve Düzce Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Başkan Adayı Eser, Lalezar Konakları’nda da halkla bir araya geldi.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 14.27.49

“YOLLARINIZ HEP AÇIK OLSUN”

SS. Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ziyaretinde, Düzce’nin bölgesi lojistik pazarında önemli bir yeri olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Eser, taşımacı esnafının hem yerelden hem de genelden beklentilerine omuz vermeye söz verdi. Toplumun tüm kesimlerine hizmet etmek için göreve talip olduklarını vurgulayan Eser, kamyoncu ve nakliyeci esnafına ‘Yollarınız hep açık olsun.’ temennisinde bulundu.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 14.27.49 (1)

‘HER ZAMAN YANINIZDAYIZ’

Başkanlığını Nagehan Yavuz’un yaptığı Bağımlılıkla Mücadele Yardımlaşma, Arama ve Kurtarma Derneği (BAMYAD) temasları sırasında özellikle gençlerin ve çocukların kötü alışkanlıklardan uzak durması için yürütülen çalışmalar hakkında istişarelerde bulunan Eser ve beraberindeki MHP yönetimi, bu kararlı mücadeleye her zaman destek olmaya hazır olduklarını vurguladı. Düzce’de Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonundaki kolluk kuvvetlerinin başarıyla devam eden operasyonlarının sosyal projelerle kuvvetlendirilmesi gerektiğini söyleyen Başkan Adayı Eser, hem bağımlılıkla mücadele, hem arama – kurtarma hem de yardımlaşma hizmeti veren derneğin yönetimine ve üyelerine başarılar diledi.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 14.28.33

“DAYANIŞMA VE BİRLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Demokrasinin yapı taşı muhtarları temsil eden Düzce Muhtarlar Derneği ziyaretindeki samimi sohbette ise yerel yönetimlerle vatandaşlar arasında önemli bir köprü görevi üstlenen muhtarların toplumun temel ihtiyaçlarına çözüm bulduğunu belirten Eser, hitabında, “Mahalle sakinlerimizin sorunlarını dinliyor, taleplerini yerel yönetime ileterek mahallenizin daha yaşanabilir bir yer haline gelmesine büyük katkı sağlıyorsunuz. Aynı zamanda seçilmiş temsilciler olarak vatandaşlarımızın sesi oluyorsunuz. Allah’ın izni, hemşehrilerimizin desteğiyle göreve seçildiğimizde dayanışma ve birlik içerisinde çalışacağız.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 14.28.30 (2)

Lalezar Konakları sakinleri buluşmasında ise Eser, şöyle konuştu: “Biz birlikte güçlü olalım, birlikte başaralım. Ben içinizden biriyim. Memleketimizin sorunlarını da bu sorunları çözecek yolları da bilen bir insanım. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması adına sosyal, kültürel, sportif çalışmaların yanı sıra, iş imkanları oluşturmak için de çalışmalar yapacağız, projeler üreteceğiz. Gençlere gerekiyorsa okulu bittikten sonra 4-5 ay mesleki eğitim verilmesi amacıyla kurslar düzenlenmesini sağlayacağız. Böylelikle hem aileye bir katkısı olmuş olur hem de kötü alışkanlıklardan uzak durmuş olur.”