Projeden son derece memnun olduklarını ifade eden esnaflar bir an önce Kapalı alana kavuşmak istediklerini söylerken, vatandaşlar ise bu hizmetten dolayı Düzce Belediyesine teşekkür etti.

İhalesi geçtiğimiz yıl tamamlanan ve zorlu ekonomik koşullara rağmen temeli atılarak çalışmalarına başlanan Hamidiye Mahallesi’ndeki Kapalı Pazaryeri inşaatında çalışmalarda sona yaklaşıldı.

BAŞKAN MUHSİN YAVUZ, “MUHABBET KAPISI”NI ÇİLİMLİ’YE GETİRDİ BAŞKAN MUHSİN YAVUZ, “MUHABBET KAPISI”NI ÇİLİMLİ’YE GETİRDİ

Kaba inşaatında sona gelinen Kapalı Pazaryeri tamamlandığında, binlerce vatandaş soğuk kış günlerinde ve sıcak yaz günlerinde hava şartlarından etkilenmeden alışveriş yapabilecek.

Özellikle bölgede yaşayan yaşlı vatandaşların Pazar yapma olanaklarını rahatlatacak bu projeye ilişkin Öncü Haber mikrofonlarına konuşan vatandaşlar, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve ekibine teşekkür etti.

Öncü Haber’e konuşan Esnaflar, “son derece iyi olur. Kışın buralar soğuk oluyor. En azından ıslanmadan daha sıcak ortamda satış yaparız. Başkanımız Faruk Özlü’ye yaptığı eserlerden dolayı teşekkür ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Bahattin Akbaş: “Bir an önce yapılmasını bekliyoruz. Her türlü katkısı olur. Vatandaşlar yağmurda çamurda kendisini korumuş olur. Her mahalleye her semte yapılmalı böyle bir pazaryeri.

Pazarcı Esnafı: “çok güzel olur. Bir an önce tamamlanmasını bekliyoruz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.”

Vatandaş Mustafa Önal: “ben emekliyim. Bizim için çok iyi oldu bu proje. Burada oturuyoruz. Yağmurda çamurda pazara gidemiyorduk. Allah yapandan, vesile olandan emeği geçenden razı olsun.”

Bir başka vatandaş ise, “çok güzel bir proje oldu. Son derece iyi oldu. Biz yaşlıyız uzağa gidemiyoruz. Yakınımızda kışın da alışveriş yapabileceğimiz bir pazaryeri olması çok iyi oldu. Faruk Özlü’ye teşekkür ediyoruz. Hatta bana göre Düzce’ye gelmiş en iyi Belediye Başkanı diyebilirim.” İfadelerini kullandı.

Haber – Ahmet Çelik

Kameraman – Emirhan Töngel