Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu iş birliği ile düzenlenen etkinlik, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konferans salonunda düzenlendi.Düzenlenen etkinlik, İl Müdürü İsa Yazıcı, ASKF Başkanı Murat Postoğlu, kurum yetkilileri ve sporcuların, Vali Selçuk Aslan'ı makamında ziyaret etmesiyle başladı.

Düzenlenen etkinliğe Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Düzce ASKF Başkanı Murat Postoğlu amatör Sporcular ve vatandaşlar katıldı.

KAZIM CANBUL TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU KAZIM CANBUL TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda program İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Düzce ASKF Başkanı Murat Postoğlu ile Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’nın konuşmalarıyla devam etti.

IMG_1264

“Düzce’mizden şampiyonalar çıkması gayretindeyiz”

Açılış konuşmasını yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, şu ifadeleri kullandı: “Gençlik Spor Bakanlığımızın tarafından bütün Türkiye genelinde bir etkinliğimiz var. Biz de buna katkı sağlamak amacıyla sahadayız. 81 ilimizde bütün ilçelerde spor faaliyetleri kapsamında organizasyonlarımız var. Aynı zamanda Cumhuriyetimizin 100. yılı biz Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü olarak ilimizdeki 44 branşta etkinlikler yapıyoruz. Bu haftaya özel yarışmalar, turnuvalar bu haftaya özel birtakım etkinlikler planladık. Bugün burada açılışını yaptığımız Amatör Spor Kulüpleri Haftası’nı tüm hafta boyunca etkinliklerle süsleyeceğiz. Ben bu vesile ile çocuklarını salonlarımıza getiren, onlara sabreden ve onlara vakit ayıran değerli ailelere ve sporcularımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah Düzce’mizde ileriki yıllarda Türkiye şampiyonları, Avrupa şampiyonları ve milli sporcular olimpiyat sporcuları çıkarmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Amatör Spor Haftası vesilesiyle başta sayın valimiz olmak üzere Düzce Belediyemize ve Amatör Spor Kulüpleri Başkanımız Murat Postoğlu’na spora ve sporun tabanına verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum.”

IMG_1310

“Etkinliklerimiz 1 hafta devam edecek”

Düzce ASKF Başkanı Murat Postoğlu ise kürsü konuşmasında şunları söyledi: “Bugünün bizim için önemi çok, gerçekten 81 ilimizde başlayan Amatör Spor Haftamız var. Aynı zamanda Düzce’de de bunun heyecanı içeresindeyiz. Hem velilerimiz hem öğrencilerimiz, bu heyecanı hep beraber burada yaşadık. Hem belediyemiz hem Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz ile beraber Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak bu etkinliklerimiz 1 hafta devam edecek, bunlara katılım sağlayan velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.”

IMG_1361