TIRIN KASASINDAN DÜŞEN 5 TONLUK SAC ULAŞIMI AKSATTI TIRIN KASASINDAN DÜŞEN 5 TONLUK SAC ULAŞIMI AKSATTI

NE OLMUŞTU?

“Düzce’de, kiracılarından fahiş kira ücreti talep eden ancak, kiracıların mahkemeye başvurması ile bunda başarılı olamayan Kılıçlar Apartmanı sahibi, akıllara durgunluk veren bir yönteme başvurdu. Apartmanın önünü geçişlerin sağlanamaması için moloz yığınları ile dolduran bina sahibi, apartmanın giriş katına ise araçlarda kullanılan motor yağı döktü.  Bina sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

Daha önce binanın giriş kapısı, güvenlik kameraları ve zil sistemini devre dışı bırakan Kılıç, bu sefer de binaya girişleri engellenmek için apartmanın önüne inşaat molozları döktü. Bununla da yetinmeyen Kılıç, apartmanın içine ise otomobillerde kullanılan atık yağ dökerek, binaya girişleri engellemeye çalıştı.

Kiracıların ihbarı üzerine binaya gelen emniyet güçleri hem kiracılarla hem de bina sahibi Ahmet Kılıç ile görüştü. Kiracılarının arasında kanser tedavisi gören yaşlı bir vatandaşın da olduğu bildirildi.”

 c3aec7e7-8775-42de-accd-ed1327068861

KANSER HASTASI VATANDAŞ HAYATINI KAYBETTİ

Öncü Haberin geçtiğimiz günlerde gündeme taşıdığı gerilimin ardından, ev sahibi Ahmet Kılıç’ın, baskı ve zorbalıklarına devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

Halihazırda Kanser tedavisi gördüğü bilinen Kiracı Arif Karagil, bu baskı ve zorbalıklara daha fazla dayanamadı.

Bu sabah, ev sahibi tarafından çeşitli baskılarla yıldırılmaya çalışılan Karagil, Kalp Krizi geçirdi.

Karagil, yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.