Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin yerli ve milli gururu olan TOGG Düzce’ye getirildi. Düzceli vatandaşların büyük kalabalık oluşturduğu Millet Bahçesi’nde TOGG marka aracı inceleme fırsatı yakaladı.

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın hazırlayıp sunduğu Yorumlu-yorum programında; “Cumhuriyet tarihimizin en önemli adımlarından bir tanesi” olarak nitelendirdiği TOGG ile ilgili şu sözlere yer verdi:

“Düzce geçtiğimiz günlerde tarihi günlerinden birini yaşadı. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında; yerli ve milli olan, bu yerli ve milliliğe, Düzceli bir elin dokunduğu TOGG’la tanıştık. Dönemin Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk Özlü direksiyona oturarak yanında Düzce Valisi’yle birlikte Millet Bahçesi’ne geldiler. Büyük bir kalabalık, heyecan ve teveccüh ile karşılandılar. İnsanların gözlerindeki ışık, yüreklerindeki heyecan ve yüzlerindeki neşe TOGG’la beraber nirvanaya çıktı.”

TOGG DÜZCE’DE Kİ SEÇİMİN KADERİNİ DEĞİŞTİREBİLİR

“TOGG geldi, Düzce’de seçim bitti diyenleri duydum, TOGG’la beraber Düzce 3-0 çünkü Düzceli bir bakan bir hemşehrilerimizin katkısı olan milli bir araç. Cumhuriyet tarihimizin en önemli adımlarından bir tanesi. Filmlerde gördüğümüz uzay mekiğinin bir kokpitini andıran elektrikli aracımız TOGG, insanımıza muhteşem bir heyecan verdi. İnsanımızın “yerli ve milli” olursa nasıl kucakladığını gördük.

AA-20230502-31022986-31022974-TURKIYENIN_YERLI_OTOMOBILI_TOGG_DUZCEDE_TANITILDI

Yani TOGG Düzce’deki seçimin kaderini değiştirebilir. Çünkü TOGG birçok liderin ve siyasetçinin, toplayamadığı kalabalığı topladı. Millet Bahçesi’nde, bir düğün, bir şölen vardı. Bizim olanı insanlar yüreğine bastı. Ben TOGG’da emeği geçen, tüm mühendislik birimine, imalatından tasarımına kadar, hepsinden önemlisi TOGG’u ülkemize kazandıran ve emek veren herkese gönülden teşekkür ediyor, Allah ayağınıza taş değdirmesin diyorum. Tabi Sayın Faruk Özlü’nün bu işin yerli ve milli olmasında büyük emeği var.

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bizlere bu çoşkuyu yaşattığı için Allah hayırlı uzun ömürler versin. Hakikaten bizim olan değerli, bizim olan kıymetliymiş.”

HABER- NALAN TAYYAR