Fevzi Çakmak Mahallesi’nde yapımı tamamlanan ve 3 mahalleye sağlık hizmeti verecek olan 9 No’lu Sağlık Ocağı’nın açılış törenine Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kılıç, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen, İl Genel Meclisi Başkanı Fazlı Koç ile diğer kurum amirleri katıldı.

Farukölzüdsf

Yılmaz, “Katkılarından dolayı her kese teşekkür ediyorum”

Törende konuşan Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz,  “Fevzi çakmak mahallesindeki sağlık merkezi açılışımıza katıldığınızdan dolayı hepinizi saygıyla selamlıyorum. Sayın valim, Sayın Başkanım ve milletvekillerimiz ile planını yaptık ve nihayetinde kadın emeği merkezindeki üç tane dükkanı  aile sağlığı merkezine dönüştürerek açılışa yetiştirmiş olduk. Bunun bugün farklı önemi var dünya kadınlar günü etkinliği manasında açılması güzel oldu. Katkıları olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ajfsdfsldfdlksdlksdlksd

Özlü: “Sağlık Ocağımız 3 mahalleye hizmet verecek”

Açılışı gerçekleştirilen sağlık ocağının 3 mahalleye hizmet vereceğinin altını çizen Düzce mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, “Her gün bir açılış yapıyoruz. Çok çalışıyoruz, işin özü çalışmak. Üç mahallemize hizmet verecek olan sağlık ocağı, hayırlı uğurlu olsun” ifadelerine verdi.

Ayşekşradasdad

“FINDIĞI YANLIŞ TOPLAMAK ÜRÜNE ZARAR VERİYOR” “FINDIĞI YANLIŞ TOPLAMAK ÜRÜNE ZARAR VERİYOR”

Öztrürk: “Burasının en çok kadınlara faydası olacağına inanıyorum”

9 No’lu Sağlık Merkezi’nin Kadın Emeği Merkezi’nin yanında bulunmasından dolayı, sağlık ocağının en çok kadınlara faydasının olacağına vurgu yapan AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, “Buranın kadın emeği merkezindeki kadınlara’da faydası olacağına inanıyorum. Bir sağlık tesisi olmanın yanında böyle güzel bir avantajı olacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ayşe Keşir: “Sağlık Ocağı ile birlikte, Kadın Emeği Merkezi de canlanacak”

Sözlerine “Başkanımızın soyadı özlü, İşin özü çalışmak” diye başlayan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “ Sosyal yardımlaşma bir dönem buradaydı. Kadın emeği merkezi olarak Türkiye’ye örnek bir yer olacak. Dükkan işleten arkadaşların burayı daha canlı tutması gerekiyor. İl sağlık müdürüne valimize emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Asfadgdghfvcxv

Vali Aslan: “Düzce sağlıkta sürekli büyüyen bir il”

Son olarak kürsüye çıkan Düzce Valisi Selçuk Aslan ise Düzce’nin sağlıkta sürekli büyüme kaydeden bir olduğunun altını çizerek, şu ifadelere yer verdi:

“Sağlık sektörü konusunda gelişen büyüyen Düzce’mizin her alanda planlanması gerekiyor. Sağlık bunların başında gelmektedir. Bir kısmının temelini attık bir kısmının kurdelesini kesip hizmete alıyoruz bu konuda çok bahtiyarım. Bir elin nesi var iki elin sesi var dercesine herkes uyum içerisinde devletin bütün imkanlarını halkın emrine sunmaya çalışıyoruz.”

9 No’lu Sağlık Ocağı, yapılan konuşmaların ardından, Düzce İl Müftüsü Osman Aydın’ın okuduğu dualar ile birlikte hizmete açıldı.

HABER: Savaş ARI