Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Uygulama Camii’nde aziz şehitlerimiz ve Gazze şehitleri için Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Dua Programı düzenlendi.

WhatsApp Image 2023-11-10 at 11.59.15

Programa; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce İl Müftüsü Osman Aydın, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Öztürk, Prof. Dr. Serkan Torun, Genel Sekreter Nihat Yıldız, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz, Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammet Ali Kayıkçı ile Düzce Üniversitesi öğrencileri katıldı.

BIYIK: ŞEHRİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TANITIYORUZ BIYIK: ŞEHRİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TANITIYORUZ

WhatsApp Image 2023-11-10 at 11.59.16 (2)

Düzce Üniversitesi’nde eğitim gören Filistinli öğrencilerin Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okumasıyla başlayan program; Düzce İl Müftüsü Osman Aydın, Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Uygulama Camii, Merkez Camii, Burhaniye Camii ve İl Özel İdaresi imam hatiplerin Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz’ün de konuşma gerçekleştirdiği program, Düzce İl Müftüsü Osman Aydın ve Filistinli öğrencinin yaptığı dua ile sona erdi. Program sonunda Filistinli öğrenciler kahve, hurma ve lokum ikramında bulundu.

WhatsApp Image 2023-11-10 at 11.59.15 (1)