Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Düzce Belediyesi, hafta sonu yaşanan fırtına sebebiyle il genelinde yaşanan olumsuzluklara hızlı şekilde müdahale ederek yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçti.
devrilen ağaçlar kaldırıldı (7)
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıların ardından tüm birimleriyle teyakkuz haline geçen Düzce Belediyesi, bu doğrultuda şehrin tamamında etkili olan fırtınadan kaynaklı olaylara müdahale etmek için bekleyişe geçti.
devrilen ağaçlar kaldırıldı (1)
Hava durumunun kötüleşmesi ve fırtınanın saatte 80 kilometreye ulaşmasıyla bazı mahallelerde ağaç devrildi. Gelen ihbarlar üzerine harekete geçen İtfaiye Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet, Fevziçakmak, Çamköy, Koçyazı, Esentepe, Çay, Uzunmustafa, Darıcı, Nusrettin, Kültür Mahallelerinde devrilen ağaçların kaldırılmasını sağladı.

DÜZCE BELEDİYESİ EKİPLERİ ARIZAYA MÜDAHALE EDİYOR DÜZCE BELEDİYESİ EKİPLERİ ARIZAYA MÜDAHALE EDİYOR

devrilen ağaçlar kaldırıldı (3)

Aydınpınar Yolu, Alay Komutanlığı bölgesinde de yıkılan ağaçların kaldırılmasının yanı sıra tehlike arz eden ağaçların budanması işlemlerini organize şekilde gerçekleştiren ekipler, olası sorunların da ortadan kaldırılmasına ön ayak oldu.