Flamingo Beauty Center Güzellik Merkezi için bugün Kültür Mahallesi Mansur Bayram Caddesi’nde açılış töreni düzenlendi. Açılış törenine AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, siyasiler ve çok sayıda davetli katıldı.

2d46b437-758f-415f-814f-6178ebb3a88a

Açılışı gerçekleştirilen güzellik merkezi ile ilgili konuşan merkezin yetkilisi Yasemin Nurhan Açık, bünyelerinde uzman ekipler olduğunu ifade ederek,  “25 yıldır Düzce’deyim, bugüne kadar çok fazla sektörde yöneticilik görevlerinde bulundum. Aynı zamanda güzellik merkezi sektörlerinde de çeşitli eğitim destekleri veren bir eğitmendim. Düzce’den ve Düzceli biri olarak, kızımla birlikte güzellik merkezi açmaya karar verdik. İnşallah hayırlı uğurlu olur. Öncellikli olarak; lazer epilasyon, cilt bakımı ve güzellik adına yapılan her işi yapıyoruz. Bir doktorumuz var işinde ve alanında uzman, botoks ve dolgu işlemlerimizi uzman doktor eşliğinde tüm Düzcelilere sunuyor olacağız. Tüm profesyonelliğimizi, insanlara küçük küçük dokunuşlarla göstermek istiyoruz” diye konuştu.

89079ea0-4ae2-4780-92fa-e3328eae5bd9

Yine merkezin yetkilisi Sueda İlayda Yalçın ise, “Bir Düzceli olarak, tüm danışanlarımızı profesyonel anlamda destek vermek için bekliyoruz” ifadelerini kulandı.

HABER: Savaş ARI