Pazar günü Kızılay Çok Amaçlı Toplantı salonunda yapılan ve 3 adayın bulunduğu Küçük Sanayi Sitesi (KSS) Yapı Kooperatifi Genel Kurulunda üyelerin büyük çoğunlukla desteğini alan Seyfi Çınar seçilmişti.

DSC_0009

Genel Kurulun ardından Seyfi Çınar, bugün mazbatasını KSS Yapı Kopperatifini seçime götüren Kayyum Başkan Ali Alemdar’dan aldı.

DSC_0002-1

Mazbata töreninde konuşan Ali Alemdar,Biz 26 Şubat Pazar günü genel kurula 3 aday gittik. Biz Seyfi Çınar kardeşimizle zaten 3 yıldır beraber hareket ediyoruz. Her türlü bilgi akışının paylaşımlarını beraber yaptık. Seyfi kardeşimiz bu seçimi kazanmıştır ve bugün mazbatasını teslim etmek üzere, Seyfi Çınar bu kooperatifin maddi ve manevi yükünü kaldıracağına inancım tamdır. Varsa usulsüzlüklerinde üstesinden geleceğine inancım sonsuz. Bundan sonrada sayın başkanımız bu süreci en iyi şekilde yürüteceğine şüphem yok. Kendisine başarılar diliyorum. Bu evrakları tamamladığı taktirde başkanlık makamına geçecektir. Ondan sonraki süreçleri de artık kendisi yönetim kuruluyla nasıl bir yol izleyecekse. Benim hiç şüphem yok. İnşallah bu kooperatif üyelerimizin menfaati doğrultusunda çok güzel şeylere imza atacağına inanıyorum” dedi.

“Geçmişe yönelik yolsuzlukların üzerine gideceğim”

DSC_0005-1

Geçmişe yönelik yolsuzlukların üzerine gideceğini belirten KSS Yapı Kooperatifi Başkanı Seyfi Çınar ise, “Süreç Ali kardeşimle başladığımız gibi aynı doğrultuda devam ettireceğiz. Kooperatifin çıkarları doğrultusunda nerede, ne varsa hepsinin üstesinden gelmeye çalışacağız. Geçmişe dönük yolsuzlukların hepsinin üzerine gideceğiz sonuna kadar. Nereye gidiyorsa hukuk oraya kadar gideceğiz. Üyelere desteklerinden ötürü teşekkür ederim. Onların haklarını, hukuklarını sonuna kadar takip edeceğim. Haklarını korumayı taaddüt ettim, burada da yemin ederim şahsım adına.” ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI