Aziziye Mahallesi sakinleri tarafından her yıl düzenlenen Geleneksel Mahalle Mevlid programı, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk,  Düzce Belediye Başkanvekili Murat Aydın ve mahalle sakinlerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

MEVLÜD 6

Aziziye Mahallesi İlkokulunun yanında bulunan parkta düzenlenen Mevlid-i Şerif Programı, Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Duaların edilmesinin ardından son bulan Mevlid programında,  katılanlara yemek ikramında bulunuldu.

MEVLÜD 1

Mevlid programı ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna değerlendirmelerde bulunan Düzce Belediye Başkanvekili Murat Aydın, programda emeği geçenlere teşekkür etti.

MURAT AYDIIIN

“BİZE OTURMA YERİ YAPILACAKTI YAPILMADI” “BİZE OTURMA YERİ YAPILACAKTI YAPILMADI”

Mahalle mevlidinin 12 yıldır yapıldığına dikkat çeken Aydın, “Aziziye Mahallesinde bu mevlid programı 12 yıldan bu yana yapılıyor. Bu mahalle mevlidi, Aziziye ve Kiremitocağı Mahallelerinin ortak mevlid programı. Tabii buraya Düzce genelinden de katılımlar var. Bugün dualarımızı ettik, yemek ikramında bulunduk. Bu programda emeği geçen herkesi kutluyoruz. Mevlid programımız önümüzdeki yıllarda da devam edecek. Bugünkü programa katılan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI