İstanbul ve Ankara’nın tam ortasındaki “saklı cennet” olan Aydınpınar Şelaleri Tabiat Parkı 9 günlük bayram tatilinde binlerce misafiri ağırladı. Şelaleyi ziyaret edenler, seyrine doyumsuz manzarayı izleme fırsatı buldu. Düzce şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta Aydınpınar Köyü sınırları içerisinde bulunan Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı, Ramazan Bayramı’nda günü birlik tatilcilerin uğrak noktası oldu.

Whatsapp Image 2024 04 11 At 16.06.57

Ramazan Bayramı’nda güzel havayı değerlendirmek isteyen vatandaşlar, ahşap yürüyüş yolundan ilerleyerek seyir teraslarından şelaleleri izledi. Bazı vatandaşlar ise oluşturulan alanlarda piknik yaparak keyifli vakit geçirirken, Düzce Belediyesi iştirak şirketi Beltur tarafından işletilen sosyal tesisler ise yiyecek-içecek ikramları ile tatilcilerin hizmetinde oldu.

Whatsapp Image 2024 04 11 At 16.06.56 (1)

MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAMAYA BAŞLADI

DÜZCE’YE ‘ADALET KAMPÜSÜ’ MÜJDESİ DÜZCE’YE ‘ADALET KAMPÜSÜ’ MÜJDESİ

Öte yandan Beltur tarafından Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı’nda yapımı tamamlanan 1 adet bungalov ev ile 9 adet dome çadırda konaklama yapmak isteyenler için rezervasyonlar açıldı.

Whatsapp Image 2024 04 11 At 16.06.57 (2)

Farklı barınma imkanları sunulan tesislerde, 3 kişilik olarak hazırlanan 36 metrekare büyüklüğündeki 9 adet dome çadır ile 6 kişinin aynı anda konaklayabileceği 1 adet bungalov ev yer alıyor. Beltur’un kaliteli hizmet anlayışı ile işletilen, içerisinde klima, soba, lavabo ve banyo, balkonunda ise oturma grupları yer alan konaklama tesisleri,  misafirleri doğanın güzellikleri ile buluşturmayı hedefliyor.