Kaza dün gece saatlerinde Gölyaka – Düzce Bağlantı Yolu Kalıcı Konutlar Sapağı mevkisinde meydana gelmişti. Feci kazada 19 yaşındaki Zehra Nur Bülbül olay yerinde hayatını kaybederken, araç içerisinde bulunan kardeşi Beyza Bülbül, Talha Mehmet Aslan ve Eren Özata yaralanmıştı.

Yaralıların tedavisine kaldırıldıkları Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde devam edilirken, kazada hayatını kaybeden Zehra Nur Bülbül’ün naaşı, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi işlemlerinin ardından bugün sabaha karşı acılı aileye teslim edildi.

Z E H R A

TRAKTÖRÜN ALTINDA KALAN BİR KİŞİ YARALANDI TRAKTÖRÜN ALTINDA KALAN BİR KİŞİ YARALANDI

Genç kız gözyaşları arasında toprağa verildi…

Genç kızın cenazesi, bugün saat 12:00’da evinin önünde helallik alınmasının ardından, tören için Yazıpınar Mahallesi Camiine getirildi. Cenaze törenine Gölyaka Belediye Başkanı Muzaffer Coşkun’un yanı sıra ilçe protokolü, siyasiler ve çok sayıda vatandaş katılırken, Bülbül’ün acılı aile fertleri caminin avlusunda taziyeleri kabul etti.

Genç kızın Cenazesi kılınan öğle namazını müteakip, Yazpınar Mahalle Mezarlığında toprağa verildi.

Öncü Medya ailesi olarak merhume Zehra Nur Bülbül’e Allah’tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere tüm eş, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

HABER: Savaş ARI