Konser öncesi sahne alan Düzce’nin Güzelleri Folklor ekibi tarafından, Düzce’nin yöresel halk oyunlarından esintilerle alanı dolduran Düzcelilere keyifli zaman yaşatırken, DJ Alper ise sergilediği performans ile coşkunun yükselmesini sağladı.

WhatsApp Image 2023-08-02 at 00.08.19 (1)

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ev sahipliğinde Kültür İşleri Müdürlüğü koordinesinde Anıtpark meydanında düzenlenen ve binlerce kişinin katılım sağladığı konsere AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ile protokolün diğer üyeleri eşlik etti.

WhatsApp Image 2023-08-02 at 00.08.21 (1)

BAŞKAN ÖZLÜ GENÇLERE SESLENDİ “BU ORGANİZASYON SİZLER İÇİN”

Konser öncesinde sahneye çıkan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ‘Dünya Düzce Günlerinin’ artık gelenekselleşme yolunda ilerlediğini ifade ederek Anıtpark meydanını dolduran vatandaşlara hoş geldiniz diyerek teşekkürlerini iletti. Başkan Özlü, “Bu akşam doya doya eğlenin. Bu organizasyon sizler için. Sizin sevdiğiniz sanatçıları davet ettik. Hepinize iyi eğlenceler. Bu konserler için bizlere sponsor olarak destek veren firmalarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ardından söz alan Keşir ve Öztürk ise bu organizasyonla Düzcelileri buluşturan Başkan Özlü ’ye teşekkür ederek, alanı dolduran gençlere iyi eğlence dileklerini paylaştı.

WhatsApp Image 2023-08-02 at 00.08.26 (1)

DÜZCE KADIN EMEĞİ MERKEZ ÜYESİ KADINLAR, GÖNÜLLÜ YARDIM FAALİYETLERİNE KATILIYOR DÜZCE KADIN EMEĞİ MERKEZ ÜYESİ KADINLAR, GÖNÜLLÜ YARDIM FAALİYETLERİNE KATILIYOR

Daha sonra yapılan anonsla açılış konseri için sahneye çıkan Semicenk, coşkulu alkışlar arasında hit parçalarından derlediği birbirinden güzel parçalarıyla alanı dolduranları coştururken, binlerce Düzceli de Semicenk ’in parçalarına eşlik etti.

WhatsApp Image 2023-08-02 at 00.08.24

Etkinliklerin ilk günü, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ’nün Semicenk’e çiçek ve plaket takdim etmesi ile sona erdi.