Düzce İl Özel İdaresi bünyesinde artık bir TOGG var. Yerli otomobil satışında kamu kurumlarına öncelik verileceğinin duyurulmasının ardından girişimlere başlayan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen, fabrika ile temasa geçti. Yaptığı görüşmelerden alınan olumlu yanıtın ardından İl Genel Meclisi’nin de onayıyla yerli ve milli araç özel idarenin araç filosuna eklendi. Genel Sekreter Şen’in takibiyle TOGG, kısa sürede şehre getirildi.
4 Temmuz’da kuruma teslim edilen araç, vatandaşlarca ilgi odağı oldu.
 

fazli-koc-igm-baskani-oldu

Düzce İl Genel Meclis Başkanı Fazıl Koç, İl Özel İdaresi tarafından satın alınan TOGG’un ilk deneme sürüşünü gerçekleştirdi. Aracın ilk deneme sürüşünde Koç’a, aracın kuruma kazandırılmasında etkin rol oynayan İl Genel Sekreteri Hayri Şen de eşlik etti. 

ozel-idaresi-genel-sekreteri-goreve-basladi_m

Meclis Başkanı Koç, yaptığı açıklamada, “Gururumuz, tüm ülkenin üzerine titrediği milli aracımız 50 yıllık bir hayalin gerçekleşmesini bugün tecrübe ettik. Geçen ay fabrikadan İl Genel Sekreterimizin görüşmeleri ile kamu kurumlarına öncelik verileceğini duyduk. Meclis kararı aldık. Aracın alınmasıyla alakalı. Hizmet aracı alıyoruz. Kendi yerli aracımızı almak istedik. Bize dün akşam teslim ettiler. İnşallah ömrü uzun çeşitli modelleri olur. Bize heyecan veriyor. Her alanda olduğu gibi otomobil alanında da ülkemiz iyi seviyelere gelir. İnşallah kısa sürede ihracata başlarız. Gurur duyacak bir araç olmuş. İnşallah herkes bir an önce sahip olur.” ifadelerini kullandı.

TABAN FİYATLARI 100 TL’NİN ÜZERİNE ÇIKTI… TABAN FİYATLARI 100 TL’NİN ÜZERİNE ÇIKTI…

347399674_939428970692267_1639756886278537265_n