Yığılca Kültür Turizm Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Olağan Genel Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Yığılca Pazaryeri Camisi'nin altında yapılan olağan genel kurula dernek üyeleri katıldı.

Yığılca Dernekleri Federasyonu Başkanı İlyas Yıldırım programda ilçede yapılan hizmetlerle ilgili konuştu. Divan kuruluna Veli Vergili, Ahmet Kaçar ve Recep Altın seçildi.

KILIÇ: İŞÇİLERİMİZE YÜZDE 80’LİK ZAM HAYIRLI OLSUN KILIÇ: İŞÇİLERİMİZE YÜZDE 80’LİK ZAM HAYIRLI OLSUN

A A 20231231 33318938 33318937 Y I G I L C A K U L T U R T U R I Z M D A Y A N I S M A V E Y A R D I M L A S M A D E R N E G I B A S K A N I Y E N I D E N A L K A N O L D U

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından faaliyet, denetleme ve hesap raporları ile tahmini bütçe oy birliğiyle karara bağlandı.  Dernek başkanlığına yeniden Gökhan Alkan getirildi. Yönetim kurulu asil üyeleri Turgut Ilğın, Muhterem Baltacı, Musa Keskin ve Nizamettin Kalaycı, denetleme kurulu üyeleri ise Said Cesur, İbrahim Çengel ve Orhan Acar oldu.

Alkan, güven tazeleyerek yeni hedeflere doğru yola başladıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı: "Ortak payda Yığılca olduğu zaman birlik beraberliğimizi ortaya koymaktan bugüne kadar geri durmadık. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var. Her birine ayrı ayrı hoş geldiniz diyorum. Toplantımıza katılım sağlayan değerli üyelerimize teşekkür ediyorum. Hayırlara vesile olsun."