VALİ ASLAN ENGELLİ ÖĞRENCİLERLE YAKINDAN İLGİLENDİ VALİ ASLAN ENGELLİ ÖĞRENCİLERLE YAKINDAN İLGİLENDİ

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ekipleri son dönemde düzenledikleri operasyonlarla zehir tacirlerine büyük darbeler vuruyor. Düzce’de değim yerindeyse uyuşturucuya geçit vermeyen ekipler, halkın da beğenisini kazanıyor.

DEPOOO

Son dönemlerde Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’nün uyuşturucuya açtığı savaşı kendisinin hazırlayıp sunduğu “Yorumlu-Yorum” programında masaya yatıran Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal,  “Gazeteciler Cemiyet Başkanı İslam Keleş başkanlığında, biz de kenardan köşeden başkan, vekil ve diğer arkadaşlarımızla beraber iadeyi ziyareti kabul ettik. Şeref duyduk. Özellikle uyuşturucuyla ilgili mücadelede Düzce emniyetinin hakikatle, ibretle adam gibi görev yaptığına ben şahidim.” dedi.  

“Uyuşturucu bir milletin geleceğini çıkmaz sokaklara sokan bir illet”

Ünsal, Düzce emniyetinin eksikliklerinin olabileceğini fakat uyuşturucuyla mücadele de Düzce emniyetinin gayretinin gözler önünde olduğunu vurguladı. Uyuşturucu ile mücadele konusunda ailelere büyük görevler düştüğünün altını çizen Ünsal  “O konuda ailelerden yardım istendi. Uyuşturucu bu memlekette bir nesli bitiren, bir milleti sömüren ve bir milletin geleceğini çıkmaz sokaklara sokan bir illet. Ailesiyle, polisiyle ve basınıyla hepimiz bununla savaşmakla yükümlüyüz. Görevini en iyi yapan, en imanlıdır, en vatanseverdir. Memlekete, millete, insanlığa ne kadar faydalı ona bakmak lazım.” açıklamalarında bulundu.