Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan’ın da katılım sağladığı toplantı sonucunda; Tuğba Özcan’ın TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı olarak görev alacağı icra komitesinde; Serap Turan, Alev Ünal ve Berre Su Terzi Başkan Yardımcısı, Seda Sönmez, Özden Karaaltun, Fatma Çetin Köroğlu, Seda Korkmaz, Nursema Aydın, Fatma Dilber, Elif Arslan, Gökçe Ülkü Altay, Selma Mutlu, Sultan Arıkan ve Öznur Bozkurt da icra kurulu üyesi olarak görev yapacaklar.

KİMLERİN GÖREVİ BIRAKMASINA GEREK YOK? KİMLERİN GÖREVİ BIRAKMASINA GEREK YOK?

WhatsApp Image 2023-10-28 at 14.14.50 (1)
Tuğba Özcan; “2023-2027 Dönemi Kadın Girişimciler Kurulumuzu oluşturduk. Kurulumuz adına bu süreçte bizimle birlikte yer almak isteyen kadınlarımıza şahsım ve odamız adına teşekkür ediyorum.
Geçmiş dönem Kadın Girişimciler Kurulu Başkanımıza kurulumuzu bu seviyeye taşıdıkları için teşekkür ediyoruz. Bu dönem Ticaret Odası Başkanımız Sayın Erdoğan Bıyık ve yönetiminin desteğiyle Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı olarak seçildim. Düzce'nin girişimci ve alanında uzman güçlü kadınlarından bir ekip kurduk. Yönetim Kurulumuz ve İcra Kurulumuz olmak üzere 35 kadın olarak bu dönem görev yapacağız.” açıklamalarında bulundu.

WhatsApp Image 2023-10-28 at 14.14.50

Öte yandan; Ferit Mutlu’nun TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı olarak görev alacağı icra komitesinde; Nizamettin Pazvant ve Anıl Genç Başkan Yardımcısı, Naim Çatana, İlyas Temel Şafak, Ali Yekta Akdeniz, Atabey Kapoğlu, Bahadır Koç, İlyas Şallı, Aleyna Mübarek Türkseven, Tunahan Okyay, Özgür Çiçek, Alper Genç, Taner Aydın ve Mustafa Kalaycı da icra kurulu üyesi olarak görev yapacaklar.