Düzce’nin son günlerde gündeminde yer alan ve tartışmalara neden olan Düzce 18 Temmuz stadyumu ile ilgili Düzce Cam Düzcespor yönetim kurulundan bir açıklama geldi.

WhatsApp Image 2023-04-30 at 15.32.26 (1)

Yönetim kurulunun yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Düzce Cam Düzcespor yönetim kurulu 22 yıl sonra çıkmış olduğumuz 2.ligde yönetimin imkanları dahilinde, mütevazi bir bütçeyle oluşturulan takımımız birçok tecrübeli ve iddialı takımın bulunduğu zorlu beyaz grupta, yeni olmasına rağmen, spor otoritelerini şaşırtacak şekilde başarılı sonuçlar almış ve ilk yarı itibariyle iddialı duruma gelerek beklentileri yükseltmiştir.”

WhatsApp Image 2023-04-30 at 15.32.25

GÜCÜMÜZÜN VE KAPASİTEMİZİN FARKINDAYIZ!

“Ligin 2. yarısına iyi bir başlangıç yapmasına karşılık, her takımın yaşayabileceği, performans düşüklüklerini bizim takımımızda yaşamaktadır. Özellikle iç sahamızda, tribünlerimizin zamansız ve anlamsız bir şekilde yıkılması ile birlikte en büyük itici gücümüz, coşkulu taraftarımızı kaybetmiş olmamızın da bu sonuçlarda etkisinin büyük olduğunu düşünüyoruz. Ancak, biz gücümüzün ve kapasitemizin farkındayız. Camialar karşılaştıkları meselelerin üstesinden gelebildikleri ölçüde büyük olurlar felsefesi, istikrarlı sürdürülebilir başarı olan koca çınarımız, malzemecisiyle, futbolcusuyla, teknik heyetiyle, yönetimiyle taraftarıyla   kenetlenecek, birlik ve beraberlik duygusuyla, olumsuz gidişata dur diyecek ve koyduğu süper lig hedefine doğru, sabır ve kararlılıkla ilerlemesini sürdürecektir.”