banner851

banner614

EVİMİZDE OTURAMIYORUZ

Gümüşova ilçesinde TOKİ Konutlarının bulunduğu bölgeye dökülen çöpler, çevre sakinlerinin tepkisine yol açtı. Çevre sakinlerine göre yaşadıkları çöp sorunu, yaptıkları tüm şikayetlere rağmen, bugüne kadar bir çözüm bulmadı. Pis kokular nedeniyle cam ve kapılarını açamayan Gümüşova TOKİ sakinleri, “Çözüm istiyoruz” diyerek yetkililere seslendi.

banner619
Gümüşova 08.09.2021, 23:30 09.09.2021, 14:38
2442

Düzce’nin Gümüşoava ilçesinde bulunan TOKİ konutlarının üst kısmında bulunan boş araziye kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından her gün dökülen çöpler, tepkilere neden oldu.  TOKİ de oturan site sakinleri yetkililere seslenerek,  “Kokudan evlerimizde oturamıyoruz. Sesimizi artık duysunlar, sesimiz duyulsun” çağrısında bulundu.

Henüz kimliği belirsiz kişi veya kişilerce TOKİ konutlarının bulunduğu bölgeye çöp atıldığı ve atılan çöplerin kokmasından dolayı evlerinde oturamadıklarını ifade eden çevre sakinleri seslerini duyurmak için, konu ile ilgili şikâyetlerini (0542 767 18 81) numaralı Öncü Whatsapp ihbar hattına gönderdi.  TOKİ sakinleri yaptıkları şikayette,  “Biz burada hayvan otlatıyoruz. Daha doğrusu çöpten otlatamıyoruz. Düzce’de entegre fabrikası varken, bu çöpler neden hala buraya dökülüyor? Sesimizi artık birileri duyursun. Kokudan oturamıyoruz,  ne cam açabiliyoruz, nede kapı. Kasaplar bile atıklarını buraya atıyor. Yetkililerden bu konu ile ilgili acil bir çözüm bulmalarını istiyoruz” ifadelerini kullandılar.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
gümüşovalı 2 hafta önce
belediye tarafından dökülüyor bu pislik yazık günah memlekete hem entegre tesise gitse ekonomik kazanç ve doğa kirlenmez . ama belediye başkanı TOKİ konutlarından umduğu oyu alamadığı için hizmet etmeye pek istekli değil diyorlar.
YAZIK 2 hafta önce
ÇÖP ÇIKARMAMAYI VE ÇÖPÜ BERTARAF ETMEYİ ÖĞRENİRSEK GELİŞİM BAŞLAMIŞ DEMEKTİR GERİSİ HİKAYE
ÇÖPÜNE SAHİP ÇIKAMAYAN ÖNÜNE GELEN HERYERE ATAN BİR TOPLULUK İSTEDİĞİ KADAR OKUMUŞ OLSUN BOŞŞŞŞŞŞŞ