banner851

banner614

TOZAN: İLÇEMİZDE YOL VE ULAŞIM SORUNU KALMAYACAK

banner619

Karayolları 4. Bölge Müdürü İlhan Aytekin, Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan ile birlikte ilçede yapımına başlanacak olan yol çalışmaları ile ilgili incelemelerde bulundu. Belediye Başkanı Muharrem Tozan, ilçede yol ve ulaşım ile ilgili hiçbir sorunun kalmayacağını söyledi.

banner846
Gümüşova 07.05.2020, 14:50
2787
TOZAN: İLÇEMİZDE YOL VE ULAŞIM SORUNU KALMAYACAK
banner844

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, seçim döneminde verdiği tüm sözleri tutmaya devam ediyor. Gümüşova ilçesinde Haziran ayında başlaması ve Eylül ayında bitirilmesi planlanan ilçeye giriş – çıkışların iyileştirilmesi, yan yolların asfaltlarının yenilenmesi, Fatih Mahallesine alt geçit yapılması çalışmalarında projeler tamamlandı.

Gümüşova ilçesinde başlatılacak olan çalışmalar ile ilgili ilçeye gelen Karayolları 4. Bölge Müdürü İlhan Aytekin ve ekibi, proje hakkında Belediye Başkanı Muharrem Tozan’dan bilgiler aldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Muharrem Tozan, “Karayolları 4'üncü Bölge Müdürü Sayın İlhan Aytekin ve ekibi Haziran ayında başlayıp Eylül ayında bitirilmesi planlanan ilçeye giriş ve çıkışların iyileştirilmesi, yan yolların asfaltlarının yenilenmesi, Fatih Mahallesi’ne alt geçit yapılmasıyla ilgili yerinde inceler yapıldı. Ayrıca pazaryerinde bulunan alt geçidin kullanılabilirliği ile Yeni Mahalle’ye üst geçit yapılabilirlik konuları görüşülmüştür. Gümüşova ilçemizde yol ve ulaşım ile ilgili hiçbir sorun kalmayacaktır.” diye konuştu.

Yorumlar (5)
Mustafa 1 yıl önce
Ya Allah aşkına gelip baksalar ne olacak iş bilmezler beceriksizler olimpiyat kavşağını eski hali daha iyiydi yapıyoruz deyip mahvedip gittiler oraya bile gelemiyorlar fisko kavşağıda aynı şekilde gösteri yapıp yarım bırakıp gitmekten başka birşeyden anlamıyorlar birde bizim vekillerimiz var onlarda paslarını alıp yatıyorlar verdiğimiz oylar haram olsun o maaşları hak etmiyorlar
gerçekDÜZCELİ 1 yıl önce
Karayolları müdürümüze söyleselerde şu Körpeşler-Çamköy arasındaki düzce belediyesinin yıllardır beceripte açamadığı çevre yolunuda açsa,
Mete 1 yıl önce
Karayolları müdürünün makam arabasına bakarmısınız ? Bir tek bana mı battı bu görüntü ? Kimse görmüyormu bu israfı ne zaman bitecek bu makam sevdası lüx sevdassı senin benim cebimden çıkıyor bu paralar.
Gümüşovalı 1 yıl önce
GÜMÜŞOVA OSB nin girişi Yakabaşı köyü sapağı Allah aşkına gelin görün bi. Sorun kalmayacakmış... Kamyonlar yolu çok kötü yapmış otomobillerin altı vuracak yola
Mehmet Alp 1 yıl önce
Müdür olunca maske takılmıyor herhalde...
18°
hafif yağmur