banner851

banner955

“YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ”

Gümüşova İlçesinde çöplerden hurda toplayarak, Hacıkadirler Köyü Akdere Mahallesindeki evinin bahçesine depolayan bir kişi, bölge sakinlerini canından bezdirdi. Pis kokular nedeniyle cam ve kapılarını açamadıklarını söyleyen vatandaşlar, yetkilileri bir an önce harekete geçmeye davet etti.

Gümüşova 11.09.2022, 11:57 11.09.2022, 16:59
5454

Gümüşova İlçesinde hurdacılık yaparak geçimini sağlayan Ali Osman Yıldız isimli bir kişi, çöplerden topladığı hurda ve atık malzemeleri,  Hacıkadirler Köyü Akdere Mahallesindeki evinin bahçesine depoluyor.

Evin bahçesinden gelen pis kokular nedeniyle cam ve kapılarını açamayan mahalle sakinleri, durumu birçok kez yetkililere bildirmesine rağmen, bugüne kadar bir sonuç alamadı.

Pis kokuların bütün mahalleyi sardığını söyleyen mahalle sakinleri, koku nedeniyle cam ve kapılarını açamadıklarını söylerken, yetkililerin bir an önce harekete geçmesini bekliyor.

Hurda ve atık malzemeleri evinin bahçesine depolamaması konusunda bir çok kez Ali Osman Yıldız’ı uyardıklarını ifade eden mahalle sakinleri, seslerini duyurabilmek için 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber whatsApp İhbar Hattına yaptıkları ilgili şikayetlerinde, “Kendisini birçok kez uyarmamıza rağmen hurda ve çöpleri bahçesine depolamaya devam ediyor. Bütün mahalle halkı ile kavgalı” diye konuştu.

Yorumlar (5)
Köy vatandaşı 1 hafta önce
Bu adam devletten yardım alıyor. Devletin bütün imkanlarını kullanıyor. Kendisini hasta ve sakat gibi gösteriyor hiçbir sakatlığı yok buna yapılan yardımları gerçekten ihtiyacı olan insanlara yapsınlar. Bu vatandaşın fındığı var traktörleri var. Kendisini acındırarak devletin iyi niyetini suistimal ediyor. Mal varlığı araştırılsın sakatlığı araştırılsın devlet yardımı öyle verilmesi daha uygundur. Çoçuk yaparken hiç sakatlığı yok
Can can 2 hafta önce
Artistlik yapmayın lan Düzce böyle bir yer işte, belediyesi içme su kaynaklarının dibinde Hasanlar barajının üstünde çöp depoluyor ne farkı var vatandaşın yaptığının imam cemaat aynı işte… çok uygun, aferin vatandaşımıza coğrafi işareti de benden olsun!
halk 3 hafta önce
BU 3 TEKERLEKLİ ÇÖP ARABALARINI GECE BİR YERDE TOPLAYIN.SOKAKLAR LEŞ GİBİ KOKUYOR.BU SURİYELİLER HERYERDELER..YADA GÖNDERİN ARTIK.
Çevre köy vatandaşı 3 hafta önce
Görüntü kirliliği ve pislik başka bişey değil. Kendisine güzellikle de söylesek hep ters cevap verdi. Belgesi varmış devlet izin veriyormuş. Yerleşim alanı içinde hele ki mahalle arasında böyle bir çöplüğe devlet nasıl izin veriyor ya da verdi mi oda şüpheli. Sade bulunduğu köy değil çevre köyler de kendisinden bıkmışş durumda. Herkesle kavgalı sebebsiz yere etrafında kileri şikayet ediyor. Gümüşova jandaması da kendisinden bıkmış durumda. Komşularınla zaten görüşmüyor hepsi ile kavgalı. Komşuları zaten onu orda o pislikle istemiyor. İnşAllah gereken yapılır.!!!
YETERSİZ 3 hafta önce
DÜZCEDE GÖREVLİ VE YETKİLİ BU GÜNE KADAR GÖREMEDİM
20
açık