banner851

banner955

2022 FAALİYETLERİ GÖZDEN GEÇİRİLDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında düzenlenen toplantıda, "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele 2022 Yılı Faaliyet Planı" gözden geçirildi.

Gündem 19.06.2022, 19:00 19.06.2022, 18:05
1164
2022 FAALİYETLERİ GÖZDEN GEÇİRİLDİ

Vali Cevdet Atay başkanlığında koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Vali Yardımcısı Gürbüz Saltaş, kaymakamlar, ilgili kurum ve kuruluş müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında, faaliyet planı gözden geçirilerek, 2022 yılının ilk 6 ayında yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Kalan aylarda yapılacak faaliyetlerin görüşüldüğü toplantıda, kadına yönelik şiddetle mücadelenin kararlılıkla devam ettirilmesi planlandı.

Öncü Haber / İHA

banner844
Yorumlar (5)
Berna 2 hafta önce
Günaydın!
Y.giz 2 hafta önce
Çok büyük bir başarı zenginin işine geldigi gibi hareket etmeye birebirsiniz sayın milletvekili noterle garibanın kirkyilda bir işi olucak hep buyuk baslarin suyundan gidiyorsunuz Düzceye noter lazım noter parası olan ev alacak araba alacak garibanda kira derdine düşecek kiralık ev Alicak sizde haklısınız zengin ev alıp garibana kiralamasa ne yaparız oluruz sayın milletvekilim birazda yoksulun derdine çare olun böyle haberler bizi ilgilendirmiyor bize halkın sesini duyuracak hareketler lazım
KÜRŞAT YILMAZ 2 hafta önce
Resimde bir tane kadın olması, peşin olarak Kadına Şiddetin Önlenemeyeceğinin göstergesi...
Ertan 2 hafta önce
Kadına şiddet uyğuluyan en ağır cezayı almalı,denetimli serbestlik kapsamında olmamalı
ADEM 2 hafta önce
İŞ OLSUN
18
açık