banner851

banner955

3 ARAÇLIK YER İŞGAL EDİYOR

Düzce Merkez’de bulunan ve sürücülerin yoğun olarak tercih ettiği, çoğu zaman yer bulmakta zorlandığı katlı otoparkta sorumsuz bir sürücünün gelişi güzel bir şekilde aracını park etmesi mağduriyet yaşayan diğer sürücülerin tepkisine yol açtı.

Gündem 01.08.2022, 12:00 01.08.2022, 16:29
3023
banner986

Şehrin merkezinde vatandaşların araç park sorunu yaşamaması için Düzce Belediyesi tarafından tahsis edilen katlı otoparkta karşılaşılan durum: “hiç mi bir şey görmediniz?” dedirtti.

Yediden yetmişe Düzceli vatandaşların işlerini kolaylaştırmak ve park sorununu ortadan kaldırmak amacıyla kurulan katlı otoparkın günlük araç trafiği neredeyse bine yakın.

Günlük yaklaşık bin aracın giriş çıkış yaptığı ve çoğu zaman yer bulmakta zorlandığı katlı otoparkta 3 aracın park edebileceği bir alanı tek başına işgal eden sorumsuz sürücü, katlı otoparkı kullanan diğer sürücüleri isyan ettirdi.

O anları fotoğraflayarak 0542 767 18 81 Whatsapp İhbar Hattına gönderen bir vatandaş: “gelişigüzel bir şekilde buraya park etmiş. Kaç arabalık yer kaplıyor, hiç mi bir şey görmemiş bu insanlar…” diyerek tepkisini dile getirdi.

banner844
Yorumlar (11)
Dilek 2 hafta önce
Kesin kadındır iddia ediyorum
metin köseer 2 hafta önce
5 lira verince katlı otopark kendisinin zannediyor. Sadece araba onda varmış. Yazık
fr 2 hafta önce
Maalesef böyle geri zekalılar sık sık bu aptallığı yapıyor.
Düzceli 2 hafta önce
Honda arabası olmuş, tutmuş şeyini koparmişBu sonradan görmenin tedavisi yok mu?
Düzceli 2 hafta önce
Kimse çizmemiş mi
Bu şahıs 2 hafta önce
Bu şahıs çarşıdada aynı şekilde sağa sola kafasına göre bırakıyor aracı. Görmemişin teki belliki. En son ünlü bir marketin önünde aynı görmemişliği yapıyordu. Rezil kendini şoför filan sanıyordur kesin.
suriyelidir abbiü yaa 2 hafta önce
biz çok düzgün park eder zaten tarfikte de aşırı saygılıyız.hep kurallara uyar sinyalimiz veririz.örneğiz örnek.şu ülkede ne kadar kötü şey varsa suruyeli yapar.dünyada da.evren ve galaksilerde de hep suriyeli kötü.biz çok iyiyiz.süperiz yaa.ahhh bazıları önce kendi içine baksa.
DÜZCELİ 2 hafta önce
PLAKAYI TEŞHİR EDİN. ORDA BU HAREKETİ YAPAN HER YERDE YAPAR. BABASININ TARLASINA ARAÇ PARK EDİYOR SANKİ.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık