banner851

banner955

Acil Durumlar Dışında Kazı Yasak

Düzce Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamayla15 Kasım itibari ile 4 ay süreyle acil durumlar dışında şehir içinde kazı çalışması yapılmayacağı duyruldu.

Gündem 02.11.2009, 17:54
138
 Acil Durumlar Dışında Kazı Yasak

Düzce Belediye Başkanlığı tarafından yazılı bir açıkmayla 4 ay süreyle acil durumlar dışında şehir merkezinde kazı çalışması yapılmayacağı duyruldu.
Alt yapıya ilişkin kazı hizmetleri 4 aylık süre için askıya alınıyor. Kısa adı AYKOME olan Alt Yapı Koordinasyon Merkezi tarafından alınan karara göre acil durumlar haricinde 15 Kasım 2009 ve 15 Mart 2010 tarihleri arasında alt yapı kazı çalışmaları yapılmayacak.
AYKOME tarafından alınan karara göre 15 Kasım-15 Mart tarihlerini kapsayan 4 aylık süre içinde, elektrik, doğalgaz abone ve kanalizasyon işlemlerine ilişkin olarak kazı çalışmaları yapılamayacak. Bu tarihler içinde sadece vatandaşlardan gelen taleplerin alınabileceği belirtildi. Ancak, arıza, su, doğalgaz, elektrik kaçağı gibi acil durumlar karar dışında tutuldu. Bu arada şehir içi muhtelif cadde ve sokaklarda yol bozulmalarına karşın asfalt tamir ve onarım çalışmalarının hava şartlarının uygunluğu elverdiği sürece devam ettirileceği belirtildi.
banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu