banner851

banner955

AK PARTİ YARALI ASKERİMİZİN EVİNDE

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve parti yönetim kurulu üyeleri, Afrin’de yaşanan sıcak çatışmada yaralanan 12 askerden biri olan Jandarma Uzman Çavuş Şevket Özdemir ve ailesini Cumayeri’ndeki evinde ziyaret etti.

Gündem 07.03.2018, 10:39 08.03.2018, 13:12
1691

Geçtiğimiz hafta Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de terör örgütü unsurlarıyla kahramanca mücadele eden askerlerimizin girdiği sıcak çatışma sonucu yaralanan 12 askerden biri olan Düzce’nin Cumayeri ilçesinden Jandarma Uzman Çavuş Şevket Özdemir’i AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve parti yönetim kurulu üyeleri Cumayeri’ndeki evinde ziyaret etti.Keskin’e parti yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Cumayeri İlçe Başkanı Musa Birdal, İGM üyeleri Kazım Sağlam ve Şaban Arslan da eşlik etti.

Afrin’de yaralanan Gazi Şevket Özdemir, bölgede yaşananları paylaşarak AK Parti İl Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.Ziyaretin ardından 9 askerimizin şehit düştüğü gece Uzman Çavuş Şevket Özdemir’in yaralandığı bilgisini Ankara’da aldığını kaydeden Keskin, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemiz ateş çemberinden geçiyor. Hain terörist örgütlerle ve işbirlikçileri ile hem içerde hem dışarıda mücadele ediyoruz. Afrin’de yuvalanan teröristlerle mücadele ederken maalesef acılı haberler de alıyoruz. 8 Şehidimizin olması bizi derinden üzdü. Cumayeri ilçemizden Jandarma Uzman Çavuş Şevket Özdemir’in yarasının hafif olması üzüntümüzü hafifletmiştir. Şevket’i ve ailesini tanırım. Devletine, milletine, bayrağına bağlı insanlardır. AK Parti olarak kahraman askerimizin yanında olduğumuzu göstermek istedik. Rabbim tüm askerlerimize güç kuvvet versin. Rabbim bu haklı davada bizlere zaferler kazandırsın.”Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (5)
ADAM 5 yıl önce
VATANDA DİNDE BAYRAKTA SANKİ SİZ OLMASA OLMAZ İMAJI VERMEKTEN BIKMADINIZ..ÜLKÜCÜLERİ MİLLİYETCİLİĞİ AYAK ALTINA ALIP BARZANİYİ MÜSLÜMÜ BEN KIRMIZI HALIYLA KARŞILADIM..HAKKIM ..FETÖYÜ BENMİ ÖVDÜM..HAKKIMI HELAL ETMİYORUM OTARAFTA ALACAM HAKKIMI
ADAM 5 yıl önce
PARALI ASKER LAFI HOŞ OLMAMIŞ..VATAN PARAİLE SAVUNULMAZ.SUBAY VS MAAAŞ ALMIYOMU EVET.AMA BU OLMUYO BEEE
HİKMET ABEY 5 yıl önce
EL ÖPERKEN ÇEK EL ÖPERKEN
cash81 5 yıl önce
işiniz gücünüz sov ziyarete gidiyorsun tamamda kameralar niye
Dr. 5 yıl önce
Tum askerlerimizle gurur duyuyorum. Sefer bizim zafer Allahindir
19
parçalı bulutlu