banner851

banner614

AKÇAKOCA ESNAFININ SIKINTILARINI DİNLEDİ

banner619

KOSGEB Başkan Yardımcısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni Recep Ali Erdoğan Akçakoca'ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Erdoğan, ilçe esnafıyla sohbet edip, sıkıntılara kulak verdi.

banner846
Gündem 23.10.2019, 12:42 24.10.2019, 11:25
2078
banner844
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkan Yardımcısı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni Recep Ali Erdoğan Akçakoca’yı ziyaret etti.

Dün akşam saatlerinde kente gelen Erdoğan, arkadaşı olan Akçakoca esnaflarından Ahmet Ertekin’i ziyaret etti. KOSGEB Başkan Yardımcısı Recep Ali Erdoğan'a KOSGEB Düzce İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin ve Hasan Şenel de eşlik etti.


Uzun süren sohbette,  esnaf Ahmet Ertekin, konuk heyete Akçakoca esnafının içinde bulunduğu durumu, sel afetinden sonra yaşanan ekonomik sıkıntıları anlatırken, Kosgeb heyeti de sel mağduru esnafa sunulan kredilerle ilgili bilgiler verdi.

 
Yorumlar (4)
kemal kaya 2 yıl önce
tam bir hanedan
muro 2 yıl önce
yani süiale ce devletin kilit noktalarını ele geçirmiş ler
Veli 2 yıl önce
Akrabası olmasını neden belirtiyorsunuz açıklarmısınız lütfen ?
Resul İnan 2 yıl önce
'' Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkan Yardımcısı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın yeğeni Recep Ali Erdoğan '' kısmı asıl haber, geri kalan ise komedi, arkadaşının dükkanı önünde çay içmiş ettikleri muhabbet de karşılıklı bürokratik bilgilendirme diye sunulmuş
24°
kapalı