banner851

banner614

Akçakoca'da turizmi resmen bitirdiler.

Yılların kanayan yarası Çınar Otel için ağır konuşan Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, Bolulu idarecilere adeta ateş püskürerek Allah aşkına gelip Akçakoca’ya nasıl bir zarar verdiklerini görsünler dedi

banner619
Gündem 21.07.2009, 13:23
119
    Akçakoca'da turizmi resmen bitirdiler.

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, ilçeyi Batı Karadeniz’in en gözde mekanı haline dönüştürmeyi hedeflediklerini belirterek, bu konuda var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. İlçenin geleceğinin Turizmde olduğunu söyleyen Albayrak, göreve geldikleri günden bu yana tanıtım adına önemli çalışmalar yürüttüklerini ifade etti. Parlayan kent Akçakoca sloganı ile hızla gelişen Akçakoca’da atıl vaziyette duran Çınar Otel’in ilçeye büyük zarar verdiğini belirten Başkan Albayrak, Bolulu idarecilere seslenerek, Allah aşkına gelip Akçakoca’ya nasıl bir zarar verdiklerini görsünler. Akçakoca’da turizmi baltaladılar , bizi resmen bitirdiler. Şunu iyi bilsinler Çınar Otel üzerinden bir kuruş bile alamazlar. Şehrin en güzide yerinde atıl vaziyette duran bu otel, bize büyük zarar veriyor. Artık Akçakoca’dan ellerini çeksinler dedi.


Akçakoca daha önce geri aldığı Çınar Oteli , geçmiş dönemdeki bürokratların beceriksizliği yüzünden elleri ile Bolu’ya geri verdiğini belirten Albayrak, biz yıllarca Bolu’nun ilçesiydik. Onlara düşman değiliz. Bize bu zararı vermekten keyif aldıklarını da sanmıyorum. Ama gelip ilçeye turizm adına verdikleri zararı görsünler. Ben bir an önce bu sorunun çözülmesini istiyorum. Bolulu idarecileri Çınar Otel için göreve davet ediyorum dedi.

banner844
Yorumlar (0)