banner851

banner614

ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yüz yılın sel felaketini yaşayan Kastamonu’ya giderek son durumu yerinde inceledi. Afetzedelerle bir araya gelen Keşir, ‘Devlet olarak yanınızdayız’ mesajı verdi.

banner619
Gündem 13.08.2021, 14:30 14.08.2021, 19:02
1086

Batı Karadeniz, son yılların en büyük sel felaketini yaşıyor. Kuvvetli sağanak sağışların ardından Kastamonu, Sinop ve Bartın’ı vuran sel ve taşkın felaketleri nedeniyle 27 kişi yaşamını yitirirken onlarca kişiden haber alınamıyor. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ederken yaraların sarılması için de çalışma başlatıldı.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, de dün itibariyle afet bölgesine hareket etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile afetin en büyük yıkıma yol açtığı Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine geldi.

Burada son durumu yerinde inceleyen Keşir, çalışmalarda gelinen nokta ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Bugün de bölgedeki vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdüren Keşir, yaraların sarılması için her türlü çabanın gösterileceğini söyledi. Keşir, afetzede vatandaşlara ‘Devlet olarak yanınızdayız’ mesajı da verdi.

Yorumlar (5)
Harbici 1 ay önce
şimdi her şey düzelecek,kim gitti oraya
Düzceli 1 ay önce
Bu bayan tam bir "afet rantcısı" hanımefendi gittiğiniz yerde ne ise yarıyorsunuz çok merak ettim. Sadece oradaki insanları ve gorevlileri mesgul ediyorsunuz. Bir sorun kendinize ben neye yaradım burada diye. Derdiniz tayipe kendinizi göstermek.
YAVUZ0881 1 ay önce
Yahu durumu izah edemiyorum bune vatandaşla ilgilenme ama ben yermiyim timsah gözyaşları işleri güçleri milletle dalga geçmek bunu çok iyi yaparlar YAZIKLAR olsun bu gibilerin yüzünden İNSAN olduğuma LANET ediyorum
Aa 1 ay önce
Ayşe Keşir bakanlıka oynuyor. Yazdım buraya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tahminim.
AKP 1 ay önce
genel başkan olacaktı