banner851

banner614

AZİZİYE GENÇLER’DEN TEPKİ

Aziziye Gençlik adındaki bir grup son günlerde artan terör olaylarını protesto etmek için yürüyüş düzenledi. Anıtpark meydanına yürümek isteyen yaklaşık 50 kişilik gruba emniyet ekipleri izin vermeyince gerginlik yaşandı.

banner619
Gündem 25.09.2012, 23:02
226
AZİZİYE GENÇLER’DEN TEPKİ

Son günlerde yaşanan terör olaylarına bugün bir yenisi daha eklendi. Tunceli de hain saldırı sonucu 7 şehit verilmesine tepki gösteren Aziziye Gençlik adındaki bir grup hastane yolu üzerinden Anıtpark meydanına yürümek istedi.

Kızılay ışıklarına kadar yürüyen grup çevik kuvvet ekipleri karşı karşıya geldi. Bayrak açarak teröre lanet yağdıran gruba polis ekipleri geçit vermeyince gerginlik yaşandı.

Emniyet ekipleri ile grup arasında uzun süre  tartışma yaşandı. Kızılay ışıklı kavşağına çok sayıda asayiş ekibi sevk edildi.

Çevik kuvvet ekibinin müdahalesiyle dağıtılmak istenen grup hastane yolunu trafiğe kapatmak istedi. Emniyet ekiplerinin müdahalesi ile karşılaşan grup, bu kez sloganlar atarak  Aziziye Mahallesine geri yürüdü. “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez”, “Polise Uzanan Eller Kırılsın”, “Kahrolsun Pkk” sloganları atan grup mahalle aralarından yürüyerek dağıldı.

 

Haber; İ. KELEŞ

banner844
Yorumlar (0)