banner851

banner614

BAKAN KOCA’DAN HEYECANLANDIRAN AÇIKLAMA

banner619

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda aşı çalışmalarında ilerlemeler olduğunu duyurdu. Koca, "Maske, yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak" ifadelerini kullandı.

banner846
Gündem 13.11.2020, 10:37
5943
BAKAN KOCA’DAN HEYECANLANDIRAN AÇIKLAMA
banner844

Geçtiğimiz yılın aralık ayında Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan COVİD-19 virüsüne karşı henüz net bir aşı ve tedavi yöntemi bulunabilmiş değil. Tüm dünyanın gözü üretilecek aşı ve ilaçlardayken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan müjdeli bir açıklama geldi.

"MASKE YAKIN ZAMANDA HAYATIMIZDAN ÇIKMIŞ OLACAK"

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Koca, "Özgürce nefes alacağımız günleri özledik. Maske, yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak" ifadelerini kullandı.

"AŞI ÇALIŞMALARINDA BÜYÜK İLERLEMELER VAR"

Aşı çalışmalarında yaşanan ilerlemelere dikkat çeken Koca, "COVID-19 aşı çalışmalarında büyük ilerlemeler var. Sonucu bekleyelim. Evimizin dışında, başkalarıyla olduğumuz her yerde maskemizi kuralına uygun şekilde takalım. Sabrınız için: Sağ olun." cümlelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
Düzceli 9 ay önce
Sayın bakanım gerçekten bu söylediğinizi kendiniz inanıyormusunız inşAllah maske hayatımızdan çıkar ama bı gidişle çok zor
halk 9 ay önce
duyduğumuza göre Hastane personelleri covid birçoğu.Hst.neye gidemeyeceksek nereye gidecez..Bakan bey personellerine bakamıyor halka nasıl bakacak..
DZC81 9 ay önce
aşı bulunsa bile bu maske 2 sene daha kalmaz..
hamza 9 ay önce
Gunde 2800 vaka var hergun dahada yukseliyor ustelik bu isin aciklanan kismi..mart ayinda 10 vakayla alarm yapan ulke 2800 vakayla gunlukgulistanlik oldu peki bu nasil oluyor insanlar olmeye devam ediyor yasli hastalarin degeri yok mu ?
öztürk 9 ay önce
acı fatura ödemeli garanti asgari ücretli işci memur emekli..vergi affı garantili yandaş müteahhitler..Dolar milyarder garantili yandaş müteahhitler..kim daha vatansever asgari ücretli işci memur emekli.Ama kim daha dolar milyarderi garantili yandaş işverenler.müteahitler.