banner851

banner955

Bakan, Sözverdi...

Dün gerçekliştirilen koordinasyon kurulu toplantısında Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğluna iletilen sorunlar ve alınan sözler hakkında Belediye Başkanı İsmail Bayram açıklamalarda bulundu.

Gündem 10.12.2009, 18:51
213
Bakan, Sözverdi...
banner1032

Dün gerçekliştirilen koordinasyon kurulu toplantısında Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğluna iletilen sorunlar ve alınan sözler hakkında Belediye Başkanı İsmail Bayram açıklalmalarda bulundu.bakanlığın düzcede yapmış olduğu birçok çalışma var diyen Başkan Bayram “Bakanımız Düzce'ye özel önem veriyor. Dünkü toplantıda bizimde taleplerimiz oldu. Tefer Projesi kapsamında yapılan taş kaplaması yapılmıştı. Proje sona erdiğinde birçok yer yapılmamış ve yarım kalmıştı. Asar suyu deresinin eksiklikleri ve yapılması gereken işleride bakana ilettik. Karaca deresinin 1500 metrelek kısmı ve karaca deresinin üzerine yapılacak olan köprü ve bazı yolların bu köprüye bağlanması için bir çalışma başlattık sayın bakanımız da olumlu karşıladı.” şeklinde konuştu.

Katı atıkla ilgili sorunlarında Bakana iletildiğini söyleyen ismail bayram, katı atık sadece bizim değil artık dünyanın sorunu haline geldi diyerek, “Bakanlık, Belediyemiz ve iskinini çalışmaları ile bakanlıktan gelen heyet ilimizde 4 bölgede incelemelerde bulundu. İSKİ'de prejelerini bize sunarak yapılan çalışmalar sonucunda ortak bir bölge seçildi. Resmi süreç devam ettiği için bu yerin neresi olduğunu şuan söyleyemiyoruz. Belirlenecek olan yere yapılacak olan katı atık bertaraf tesisinin ne insanlara nede tabiata zararı olacak. Düzce vilayetinin kalıcı bir sorunu çözülecektir.” dedi.

banner844
Yorumlar (0)
14
kapalı