banner851

banner614

BARODA KUTLAMA KOKTEYLİ

5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Düzce Barosu’n dakutlama amacıyla kokteyl düzenlendi. Protokolün ilgi gösterdiği kokteylde Düzce Barosu tarafından lise ve ortaokullar arasında düzenlenen resim ve şiir dallarında dereceye giren öğrencilere plaketleri takdim edildi. Düzce Doğa Okulları öğrencileri ise avukatlara çiçek hediye etti.

banner619
Gündem 05.04.2017, 13:44 05.04.2017, 18:01
1409

Avukatlar günü nedeniyle Düzce Barosu Anıtpark meydanındaki çelenk sunma töreninin ardından Düzce Barosunda düzenlenen kokteylde bir araya geldi.

Kokteyle, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, İl Jandarma alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Göztaş, Savcı Ali İhsan İnce ve Selami Arık, CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan ve yönetim kurulu üyeleri, Düzce Barosu’na kayıtlı avukatlar ve öğrenciler katıldı.Düzce Doğa Okulları öğrencileri toplumsal duyarlılık çerçevesinde 5 Nisan Avukatlar Gününü unutmadı. Düzce Barosu’nu ziyaret eden Düzce Doğa Okulları öğrencileri avukatlara çiçek takdiminde bulundu.Düzce Barosu tarafından Lise ve ortaokullar arasında resim ve şiir dallarında düzenlenen “Bence Avukat Olmak” konulu yarışmada dereceye giren öğrencilere hediye ve plaketleri verildi. Dereceye giren öğrencilerin eserleri de Baro Dergisi’nde yayınlanacağı ifade edildi.

banner844
Yorumlar (1)
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
KOKTEYL BİZE UYGUN DEĞİL...
HERKESTE 15 DAKİKA SONRA OTURMA EĞİLİMİ BAŞLIYOR...
ALÇAK SEHPALI VE MİNİ KOLTUKLU, KALABALIK GRUPLU TOPLANTILAR YARATMALI...