banner851

banner614

Başbakan için asfaltlanıyor.

Yarın yapılacak olan AK Parti İl Başkanlığı Kongresi'ne katılacak olan AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için yollarda düzenleme çalışmaları başladı.

banner619
Gündem 22.05.2009, 14:41
202
Başbakan için asfaltlanıyor.

Yerel seçimlerin ardından şimdi de AK Parti İl Başkanlığı Kongresi için AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Düzce'ye geliyor. Genel Başkan Erdoğan gelecek diye Düzce'de çalışmalarda başladı. Özellikle Şehir Stadı'ndan helikopterle inip 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu'na yürüyerek gitmesi beklenen Başbakan Erdoğan için stadın önündeki yolda asfaltlama çalışmaları başladı.

Çalışmalar bununla da sınırlı kalmadı. Çalışmalar kapsamında spor salonunun etrafında bulunan kaldırım taşlarında da düzenleme ve yenileme yapılıyor. Kongreye bir gün kala başlayan çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.

Diğer taraftan 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu içinde de düzenleme çalışmaları yapılıyor. Kongre öncesinde her şeyin dört dörtlük olmasını isteyen İl teşkilatı bu noktada da taviz vermiyor ve çalışmaların bitirilmesi için elinden geleni yapıyor.

banner844
Yorumlar (0)