banner851

banner955

BAŞKAN’DAN BAYRAM SÜRPRİZİ

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, ‘Ramazan Bayramında Düzce’ye sürpriz yapacağız’ diyerek, İslam Alimleri Kürtzade Mehmet Efendi ile Hafız Hasan Şen’in mezarlarını türbeye çevirdiklerini söyledi.

Gündem 14.06.2017, 12:16 15.06.2017, 16:42
6042

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, basın mensuplarıyla bir araya geldiği iftar programında devam eden çalışmalara ilişkin bilgiler verdi.

Yatırımlara bir kuruş dahi ayıracak durum yok
Keleş, kısıtlı bütçelerle hizmet yaptıklarını belirterek, Düzce Belediyesinin gelirleriyle yatırımlara adeta bir kuruş dahi ayıramayacak durumda olduğunu söyledi.

İki türbe yaptırıyoruz
Bayram günlerinde Düzce’ye sürprizlerinin olacağını belirten Keleş, “Düzce’de iki büyük alim zat var. Birisi Kürtzade Mehmet Efendi diğeri ise Hafız Hasan Şen Hoca Efendidir. Her ikisinin de mezarını türbe haline dönüştürüyoruz. Mermerden ve kurşundan her iki ismin mezarına da çok güzel türbe inşa ediyoruz. Bayramda bu çalışmalarımızın açılışını gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Savaş uçağını meydanlardan bir tanesine yerleştireceğiz
Bu yaz itibariyle daha çok şehrin imajını güçlendirecek projelerle meşgul olduklarını dile getiren Keleş, Düzce için satın alınan savaş uçağının nasıl değerlendirileceğini anlattı.

“Eskişehir’deki askeri üste görevden yeni çıkarılan savaş uçağını Düzce için aldığımda sosyal medyada paylaştığım o fotoğrafın altına ‘Başkanım havaalanı yok, uçak ne olacak?’ şeklinde yorum yapmış. Uçak yolcu uçağı değil, kaldı ki hizmet içerisindeki bir uçak da değil. Bu uçağı Düzce’nin güzel meydanlarından bir tanesine yerleştireceğiz.”

Haber:Y.SEVER

banner844
Yorumlar (96)
vehi 5 yıl önce
şu kent parka bir tuvaleti çok görüp vatandaşı ağaç diplerine işetip, sonra kaldırımlara merdiven korkuluğu döşetip, sonrada maket uçağı meydana dikmenin saltanatını sürmek ve türbe(????) yaptırıp günahlarının af edileceğini zannetmek!!!
Can . D 5 yıl önce
DÜZCE AKCAKOCA YA HALA MÜNÜBÜS YOLCULUGU BASKAN HANGI CAGDA YASIYORUZ BASKAN BELEDIYE NEDEN HIZMET VERMEZ HE VE AYRICA DÜZCE AKCAKOCA HENDEK ADAPAZARI ARASI NEDEN TIRANVAY HATDI YAPILMAZ BASKAN VIZYONUN YOK PARA YOKI DICEN BENDE YEDIMTABI
Can . D 5 yıl önce
BASKAN ALLAH ASKINA DÜZCEMIZDE TEK BUMU KALDI YA ? ALT YAPI SIFIR YAGMUR YASIN GÖL HER YER YOLLAR BERBART KÖSTEPEK YUVASI ALT YAPILI SU KANALIYLA KALITELI YOLO YAPIN CIZGILERINI DE UNUTMAYIN YÖN CIZGISI ÖNCE BUNU HALLEDIN BASKAN BASKAN
İşte budur 5 yıl önce
Belediyecilik budur işte. Türbe yapmak, kullanım dışı kalmış uçak yerleştirmek.
Alkışlıyoruz seni. İnsanlar balık istifi otobüslerde, toplanmayan çöpler, delik deşik sefil vaziyette yollar, bol keseden iftar yemekleri. İbretle izliyoruz
Ademoğlu 5 yıl önce
Sayın Başkan,Bu tamamen bidat'tır.İnsanlar daha sonra o zatlara ibadet edip adeta taparcasına dua derek af diliyorlar.Peygamberimiz bile benim mezarımı ibadet haline getirmeyin,benim için sadece Allah'ın kulu ve Resül'ü diyin diyor.
Rıza 5 yıl önce
Bugün ulusal basında haber yapılmış. ikisi AKP'li biri MHP' li üç belediye başkanı görevden alınmış. Darısı keleş'in başına.
HELAL BE 5 yıl önce
Tekke zafiyeler geri mi geliyor,gider dilek dilersiniz.
fitooo 5 yıl önce
vay anasına...başkan büyük başkan biz nasıl düşünemedik yaaaa... bravooo başkannnnnn
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın