banner614

Bayram, Bir Yılda Yapılan Çalışmaları Değerlendirdi

banner619

Düzce Belediye Başknı İsmail Bayram bir yıllık değil beş yıllık bir çalışma programı hazırladık ve bu program çerçevesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz dedi.

banner846
Gündem 30.03.2010, 18:00
126
Bayram, Bir Yılda Yapılan Çalışmaları Değerlendirdi
banner844

Bir yıl önce yapılan yerel seçimlerde Düzce Belediye Başkanlığı görevine gelen İsmail Bayram bir yılın çabuk geçtiğini söyleyerek bu süre içinde yapılması gereken hizmelteri yaptık dedi. Mevcut imkanlara yeni kaynaklar bulup bir hayli çalışmalar yürüttük ve halende devam ediyoruz diyen başkan Bayram “Biz göreve gelirken vatandaşlarımıza ne söz vermişsek bunları fazlasıyla yapmanın gayreti içindeyiz. Beş yıllık bir çalışma programı yaptık bunu yaparkende hiç popülist bir yaklaşım içinde olmadık. Az parayla çok göz boyayacak işler olabilirdi ama biz bunu yapmadık, yapmayızda” dedi.
2010 yılında Belediye olarak büyük hedefleri olduğunu belirten Bayram, pek çok projelerimiz var Ankara'yla görüşmelerini yürüttüğümüz yatırımlar var. Bu yıl içinde bunların büyük bir kısımnı hizmete hazır hale getireceğiz. Bu yıl daha yoğun bir çalışma temposu bizleri bekliyor dedi.

Yorumlar (0)
14°
kapalı