banner851

banner614

Bayram'dan yoğun Belediye mesaisi

Düzce Belediye Başkanlığını kazandıktan sonra görevine başlayan Belediye Başkanı İsmail Bayram, Belediye'nin içinde bulunduğu durum için görüşmelere devam ediyor.

banner619
Gündem 20.04.2009, 16:10
196
Bayram'dan yoğun Belediye mesaisi

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, koltuğu devraldıktan sonra çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor. Özellikle Belediye'nin içinde bulunduğu durumu mercek altına alan Bayram, bu konuda da Belediye'deki yetkili kişilerle uzun süreli temaslarda bulunuyor.

Belediye'nin borçları konusunda da görüşmeler içinde olan Bayram, bu konuda neler yapabileceklerini de Belediye'deki müdürlüklerle birlikte ele alıyor. Göreve geldiği günden itibaren yoğun bir şekilde görüşmelerini ve incelemelerini sürdüren Başkan Bayram'ın bu konuda Genel Merkez'e de bilgi vererek ne yapılması gerektiği noktasında merkezle görüşmelerde bulunduğu söyleniyor.

Diğer taraftan borçlar nedeniyle geçtiğimiz günlerde Ankara'ya giden Bayram'ın bir kez daha girişimlerde bulunmak için Ankara'ya gideceği öğrenildi. Başkan Bayram'ın Ankara'da borçlarla birlikte diğer sorunları da görüşmesi bekleniyor.

banner844
Yorumlar (0)