banner851

banner955

BELEDİYE BAŞKANLARI DÜZCE’DE İSTİŞARE YAPTI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından organize edilen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısında 5 ilin belediye başkanını ağırladı. Düzenlenen toplantıda, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, konuk Başkanlara Düzce’nin vizyon projelerini tanıttı.

Gündem 07.03.2021, 12:36 08.03.2021, 17:26
1597
banner1032

Düzce’de düzenlenen AK Parti İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na Yerel Yönetimler Başkanlığı Bölge Sorumlusu Başkan Yardımcıları Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Özlü,  “Ölçeği birbirine yakın AK Partili belediyeler arasında fikir alışverişi yapmak amacıyla burada bir araya geldik. Konuralp Gazi Diyarı Düzce’ye hoş geldiniz” dedi.

Yağcı Ayşe Keşir’i tebrik etti

Sözlerine, “Konuralp diyarı Düzce’de bulunmaktan dolayı çok mutluyum” diyerek başlayan AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Sorumlusu Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, “Öncelikle, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanlığından ötürü tebrik ediyorum.  Yerel Yönetimler olarak bu toplantıları önemsiyoruz. Belediye başkanlığının en büyük kazanımı, aradaki deneyimlerin ve çözüm noktalarının paylaşımıdır. Bizler, ülkemizde belediye başkanları arasında yardımlaşma ve işbirliğinin olmasını istiyoruz. Bu amaçla da belediyelerimizi bir araya getiriyoruz. Sorunlar benzerlik gösterdiği için de karşılıklı fikir alışverişi yapılmasını istiyoruz. Sayın Dr. Faruk Özlü’nün engin devlet tecrübesi ve diğer belediye başkanlarımızın deneyimleri ile ortak sorunlara çözüm arayacağız. Bu toplantıların ilkini Düzce’de başlattık ve bu toplantıda ilkeleri de belirleyeceğiz” şeklinde konuştu.  

Cemil Yaman, “AK Parti’nin belediyecilik anlayışı bellidir”

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Sorumlusu Başkan Yardımcısı Cemil Yaman ise “ Biz, ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ şiarı ile yola çıkan, insanımızın yaşam kalitesini artırmak için yola çıkıyoruz. AK Partinin belediyecilik anlayışı bellidir. Deneyim paylaşımımda bulunup, bilgi aktarımında bulunacağız. Sayın Belediye Başkanımıza ve Düzcelilere misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Vizyon Projeler anlatıldı

AK Parti Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediyesinin 2019 yerel seçimlerinden bu yana yapmış olduğu çalışmalar ve projeler sine-vizyon gösterisi ile belediye başkanlarına anlattı. Sine-vizyon gösterisi ve değerlendirmelerin ardından Başkan Özlü, misafir belediye başkanlarına kente kazandırılan vizyon projelerini gezdirdi.  

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Hlk. 2 yıl önce
Yağmur sulari gitmesin diye Parke taşin uzerine dokulen betonlarimi köpekden vede bklarndan gecilmeyen sokaklarimi sehrin ortasindan gecen uluslararasi yolumu cobana doldurdugun minubuslerimi Mimar Sinan cd.sinden hst.neye saatta bir gecen 19 numarayimi ve o caddeyi atil hale getirmeyimi pis havasinimi konuştunuz...
15
parçalı bulutlu