banner851

banner614

“BELİRLENEN KURALLARA ÖZENLE UYMALISINIZ”

Düzce Valisi Cevdet Atay, Koronavirüs salgını ile ilgili Haziran ayında başlayacak kademeli normalleşme süreci ile ilgili Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Vali Atay, uzun bir sürenin ardından yeniden işyerlerini açacak olan esnaflara ‘Hayırlı Bol Kazançlar’ temennisinde bulundu.

banner619
Gündem 31.05.2021, 22:47 01.06.2021, 14:03
889

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Koronavirüs salgınında Türkiye yeni bir sürece girdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün akşam saatlerinde yapılan kabine toplantısının ardından salgınla mücadele kapsamında getirilen kısıtlamalar nedeniyle bir yılı aşkın süredir kapalı olan işletmelere müjdeli haberleri sıraladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 1 Haziran’da başlayacak olan kademeli normalleşme sürecindeki detayları açıklamasının ardından Düzce Valisi Cevdet Atay’da resmi Twitter adresinden Düzceli esnaflara mesaj yayımladı.

Uzun bir sürenin ardından, 1 Haziran itibariyle kepenklerini yeniden açacak olan esnaflara seslenen Vali Atay,  “Kademeli normalleşme takvimimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı.1 Haziran itibariyle kepenklerini açacak değerli esnaflarımıza hayırlı bol kazançlar diliyor, hepimizin sağlığı için belirlenen kurallara özenle uymanızı, istirham ediyoruz” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)