banner851

banner614

BİR ÇAĞRI YAPTI: ‘KEPENKLERİ AÇIN’

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Kaynaşlı’da yeni vakanın görülmediği sürenin 15 güne ulaştığını açıklayarak, “Esnafın sesine kulak verin, hayat normale dönmeli” çağrısı yaptı.

banner619
Gündem 04.02.2021, 10:11
2002
BİR ÇAĞRI YAPTI: ‘KEPENKLERİ AÇIN’

Bir süredir yeni vaka ve aktif hastanın görülmediği Kaynaşlı’dan sevindiren ve normal yaşama dönüş için umutları güçlendiren bir haber daha geldi. Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçede yeni tip koronavirüs (COVİD-19) vakası görülmeyen gün sayısının 15 güne ulaştığını duyurdu.

“ESNAFIN SESİNE KULAK VERİLMELİ”

Vatandaşları rehavete kapılmama konusunda uyaran Başkan Şahin, esnaf için de çağrı yaptı.

Şahin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Maddi anlamda büyük sıkıntılar yaşayan lokanta, kahve, kafe ve halı saha işletmeciliği yapan esnaflarımız haklı olarak yasakların kalkmasını istiyor. Esnaflarımızın sesine kulak verilmeli.” ifadelerini kullandı.

“HAYAT NORMALE DÖNMELİ”

Hayatın normale dönmesi için adımların atılması gerektiğini savunan Şahin açıklamasında,  “Hafta sonları yasakları da kaldırılarak hayat normale dönmeli… KAYNAŞLI ilçemizde vaka sayısı 15 günden beri sıfır” cümlelerine yer verdi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (2)
Filyasyonda Dr 8 ay önce
Bu bilgi doğru değil Birol bey bu sayıları nerden alıyorsa yanlış bilgi verilmiş galiba. koronavirüs hastası olmayan hiçbir ilçemiz yok. Lütfen tedbirleri elden bırakmayın
emin akın ABAĞBA 8 ay önce
TEŞEKKÜRLER BENİM İLCEM VE İNSANLARI GECMİŞ OLSUN HAYAT EVE SIĞAR SELAMLAR BAŞKANA