banner851

banner955

Bir tarafta barış, bir tarafta hararetli konuşma

Dün temeli atılan Kızılay Karadeniz Afet Müdahale ve Lojistik Merkezi'nin temel atma töreninde dikkatlerden bazı karelerde kaçmadı.

Gündem 13.11.2008, 11:33
206
Bir tarafta barış, bir tarafta hararetli konuşma

Aylardır Düzce gündemini meşgul eden Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile TSO Başkanı Metin Büyük arasındaki gerilim ve Konuralp davası sorunları dün Kızılay Karadeniz Afet Bölge ve Lojistik Merkezi'nin temel atma törenine de yansıdı.

Mehmet İbrahimoğlu'nun sunduğu “Son Nokta” programında yaptığı açıklamadan sonra Başkan Mehmet Keleş ile TSO Başkanı Metin Büyük arasındaki gerilim Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Başkanı Önder Tonyalı'nın da gayretleriyle tatlıya bağlandı. İkilinin program boyunca yan yana yürümeleri de aralarındaki buzların eridiğinin işareti oldu.

Diğer tarafta ise Konuralp Belediye Başkanı İbrahim Aykut ile CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan'ın yanyana durdukları ve hararetli bir şekilde konuştukları da dikkatlerden kaçmadı. Özellikle Aykut'un Tozan'a Konuralp davasıyla ilgili açıklama yaptığı tahmin edilirken ikilinin uzun süre sohbet ettikleri de gözlendi.

Yorumlar (0)
22
açık